Wisłoujście dwa w jednym. Festiwalowy weekend w zupełności wystarczy?

fot. Zuza Sosnowska
Festiwale News
Wisłoujście 2021 line-up bilety

Wisłoujście właśnie zapowiedziało, że z dwóch imprezowych weekendów, ostał się jeden. Nic musicie jednak obawiać się o jakościowość, bowiem zarówno line-up, jak i teren festiwalu gruntowanie się poszerzył. Do zobaczenia w Gdańsku!

Wisłoujście – wiem, co jest pięć – trzy dni wystarczą

Im bliżej do letnich festiwali, tym większy niepokój narasta, że ostatecznie jednak coś pójdzie nie tak. Ale, ale, jeżeli chodzi o Wisłoujście, zdaje się, że owe czarne myśli są wyjątkowo niewskazane. Organizatorzy już w zeszłym roku stanęli na wysokości zadania i przeprowadzili całe wydarzenie w bezpiecznych warunkach. Tego samego dopną i podczas edycji 2021, nie rezygnując jednocześnie z elektryzującego line-upu oraz całej masy innych atrakcji.

Pod koniec kwietnia organizatorzy zapowiedzieli dwa festiwalowe weekendy w ostatnie tygodnie wakacji, jednak ze względu na siłę wyższą – i wbrew pozorom, nie jest to pandemia, a zaplanowany remont Twierdzy, czyli głównej bazy wydarzenia – cały event mu zmieścić się nie w sześciu, a w trzech dniach.

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Wisłoujście 2021 line-up bilety

Wisłoujście 2021 – przedostatni tydzień wakacji na zabawę, ostatni na odpoczynek

Mogłoby się to zdawać głęboko niesprawiedliwe, jednakże organizatorzy faktycznie sprostali oczekiwaniom i wymyślili satysfakcjonujące rozwiązanie problemu. Co prawda, kosztem postawienia festiwalowiczów przed ogromnymi trudnościami decyzyjnymi. Ponad 100 polskich artystów przez jedyne trzy dni Wisłoujścia? Przydałoby się rozdwoić…

Zobacz również: Wisłoujście 2020: Festiwal w dobie pandemii [relacja]

Pierwsza pula artystów została ogłoszona już wcześniej. Na gdańskim wydarzeniu wystąpi m.in. Aen, Aetha, Agartha, Aksamit, Amnesiac, Anii, bald, Beskres by Kamp!Błażej MalinowskiCatz 'n dogzConcept of thrillCZELUŚĆ, daisy cutter, Deaf Can Dance, Discox, Felis Silvestris, Filip Sonik, Foxall, Gibon, Gigi, Glasse, hatelove, holoe, IKARVS live, Joana, John Waiter, KeytovKlaudia Gawlas, KUAK, Kuba Korta, Last RobotsLeon, Malvee, ManoidMegMELANIA, MI_OS, Michael Klein, MIHVU, NeevaldDJ Noseblunt, NVSYN, ODRA, Okami, PAWELPenera, Piotr Ho, PyshRaidho, Ricardo, Tenes, rraph, Saint Peter, Sassafras treeSeb & RodrigezzSeptSiasiaSiennSincz, soulens, stpdmnk, TAS, Violent, Vitcat oraz Zariush.

Oprócz tego, wczoraj ogłoszono kolejnych wykonawców, którzy dołączą do grona występujących na Wisłoujściu. W dniach 20-22 sierpnia w Gdańsku zagrają dla Was również: A_GIM, Abu Zeinah, Anja Kraft, Boarding Pass, Capo, Carla Roca, Chino, Cocolino, Cranz, Cyryl, Deas, Dtekk, DUSS Eltron, Jarek Czechowski, K.O.D., Kacpa, kEczuP, Kuba Sojka liveLuLu Malina, Macewicz, Magda, MKO, Modifer, Monster, naked relaxing, Nowosad,  NuCasa, Ola Teks, Pan DżejDżej, PIUR, Raev, Robert Babicz live, Roger, RYSY, Spectribe, T A K A live, Theo Kojak, Truant, Vacos, Vi, Wix Collina i Źróbek

Wisłoujście 2021 line-up bilety

To jak? Kto wpada na tegoroczną edycję Wisłoujścia?

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również