Imprezy

Poniedziałek 09 grudnia

09 gru

Cohen i Kobiety \ Wrocław

Narodowe Forum Muzyki, Wrocław | Poniedziałek, godz: 20:30

Wtorek 10 grudnia

10 gru

Mela Koteluk Migawka / Gdańsk / 10.12.2019

Stary Maneż, Gdańsk | Wtorek, godz: 20:00

10 gru

Wodecki Twist: Chwytaj Dzień / Kraków / 10.12.2019

ICE Kraków - Congress Centre, Kraków | Wtorek, godz: 20:30

Środa 11 grudnia

11 gru

Kortez Przedpremierowo / Bydgoszcz / 11.12.2019

Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz | Środa, godz: 20:00

11 gru

Mikromusic / Wrocław / 11.12.2019

Impart, Wrocław | Środa, godz: 19:00

11 gru

Tęskno I 11.12 I Studio S1, Warszawa

Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Warszawa | Środa, godz: 20:00

11 gru
Kup Bilet

Smolik // Kev Fox / THE ALL SAINTS TOUR – Poznań

Aula Artis, Poznań | Środa, godz: 20:00

11 gru

SABINA – KONCERT PREMIEROWY (Warszawa)

Hybrydy, Warszawa | Środa, godz: 19:00

11 gru

Technoranek vol. 46 Transformator Wrocław

Transformator, Wrocław | Środa, godz: 07:00

Czwartek 12 grudnia

12 gru
Kup Bilet

Burleska w/ Lillet L’amour | Próżność

Próżność, Poznań | Czwartek, godz: 20:00

12 gru
Kup Bilet

Christian Loffler Kraków

Zet Pe Te, Kraków | Czwartek, godz: 20:00

12 gru

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 – Gdańsk 12.12

B90, Gdańsk | Czwartek, godz: 19:00

12 gru

Kortez Przedpremierowo / Bydgoszcz / 12.12.2019

Filharmonia Pomorska im. Ignacego Jana Paderewskiego w Bydgoszczy, Bydgoszcz | Czwartek, godz: 20:00

12 gru

Mela Koteluk Migawka / Poznań / 12.12.2019

Tama, Poznań | Czwartek, godz: 20:00

12 gru

SuperScena: Erith

Szpitalna 1, Kraków | Czwartek, godz: 19:30

12 gru

Karolina Czarnecka – Poznań

Dragon, Poznań | Czwartek, godz: 20:00

12 gru

Kwiat Jabłoni akustycznie | Częstochowa

Akademickie Centrum Kultury, Częstochowa | Czwartek, godz: 19:00

Piątek 13 grudnia

13 gru

Piekarnia na Jasnej

Jasna 1, Warszawa | Piątek, godz: 23:00

13 gru

Wixapol inwejds Poznan }) Pyromaniacy ({

Projekt LAB, Poznań | Piątek, godz: 22:00

13 gru

Tylko Polskie Techno: Błażej Malinowski / TAKA / Agim

Ciało, Wrocław | Piątek, godz: 23:00

13 gru

We Fight for Dubstep #4

Schron, Poznań | Piątek, godz: 23:59

13 gru

Komora Basowa Vol 32

STK 47 - Warehouse, Kraków | Piątek, godz: 22:00

13 gru

DRUM And Basstards – Friday the 13th

Bliska, Bielsko-Biała | Piątek, godz: 22:30

13 gru

Pryzmat

Niebo, Warszawa | Piątek, godz: 23:00

13 gru

Say Yes to Transformator with I AM BAM

Transformator, Wrocław | Piątek, godz: 23:00

13 gru

Clock Machine / 13.12 / Wrocław / A2

A2 Centrum Koncertowe, Wrocław | Piątek, godz: 20:30

13 gru

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 – Radom 13.12

G2, Radom | Piątek, godz: 19:00

13 gru

Kortez Przedpremierowo / Iława

Iławskie Centrum Kultury, Iława | Piątek, godz: 20:00

13 gru

The Dumplings – Zielona Góra | Trasa Przykro Mi

Piwnica Artystyczna Kawon, Zielona Góra | Piątek, godz: 20:00

13 gru

Sonbird / Kielce / 13.12.2019

Wojewódzki Dom Kultury, Kielce | Piątek, godz: 19:00

13 gru

Karolina Czarnecka – Szczecin

Dom Kultury Słowianin, Szczecin | Piątek, godz: 20:00

13 gru

Kwiat Jabłoni akustycznie / Zabrze

CK Wiatrak, Zabrze | Piątek, godz: 19:00

13 gru

Nightrun87, Diuna + Welcome Idiots / 13.12 / Poznań

Pod Minogą, Poznań | Piątek, godz: 20:00

13 gru
Kup Bilet

WIR #8: Marcel Dettmann | Tama

Tama, Poznań | Piątek, godz: 23:00

13 gru
Kup Bilet

Revive x Overdose – Hadone

Hidden Event Zone, Łódź | Piątek, godz: 23:00

13 gru

The Bimbears / Luneta Nocą / Kraków

Luneta Nocą, Kraków | Piątek, godz: 20:00

13 gru

Niemoc l 13.12 l Dom Kultury, Lublin

Dom Kultury, Lublin | Piątek, godz: 20:00

13 gru

Kosmos

Sfinks700, Sopot | Piątek, godz: 22:00

13 gru

Elektrowkręta pres. Ed Rush (Virus / UK) – Warszawa

Poziomy, Warszawa | Piątek, godz: 22:00

13 gru

Three Kings x Nowicki B-Day x Prozak 2.0

Prozak 2.0, Kraków | Piątek, godz: 22:30

13 gru

Techno Session w. Sept x Prozak 2.0

Prozak 2.0, Kraków | Piątek, godz: 22:30

13 gru

Hardwagon: Zjazd Alternatywek

Szpitalna 1, Kraków | Piątek, godz: 22:00

13 gru

Adriatique / Smolna

Smolna, Warszawa | Piątek, godz: 23:30

13 gru

ZWIDY ( Noriaki / Bart Sucharski / Niebieski Robi Kreski )

M66 Tattoo Studio, Warszawa | Piątek, godz: 19:00

13 gru

Fresh N Dope Festival Kraków

Kwadrat, Kraków | Piątek, godz: 17:00

Ładuję...
1 2 3 23