Imprezy

Poniedziałek 02 grudnia

02 gru

Kortez Przedpremierowo / Kraków / 02.12.2019

Nowohuckie Centrum Kultury, Kraków | Poniedziałek, godz: 20:00

02 gru

HRPP koncert: Manchester (support Mitra)

Hard Rock Pub Pamela - Hrp Pamela, Toruń | Poniedziałek, godz: 19:00

Środa 04 grudnia

04 gru

3. Festiwal Radio Azja / 3rd Radio Asia Festival

999, Warszawa | Środa, godz: 20:00

Czwartek 05 grudnia

05 gru

Daria Zawiałow | Helsinki Tour vol2 – Warszawa 5.12

Stodoła, Warszawa | Czwartek, godz: 19:00

05 gru

SuperScena: Daniel Spaleniak

Szpitalna 1, Kraków | Czwartek, godz: 19:00

05 gru

Karolina Czarnecka – Białystok

Zmiana Klimatu, Białystok | Czwartek, godz: 18:00

05 gru

Bass Astral Solo Akt + Gooral | 5.12 Poznań

Tama, Poznań | Czwartek, godz: 18:00

05 gru

Kwiat Jabłoni akustycznie | Bydgoszcz

Kinoteatr Adria, Bydgoszcz | Czwartek, godz: 19:00

Piątek 06 grudnia

06 gru

Digital Organism: Bordeaux Deep Family / Ashwagundub Soundsystem

Projekt LAB, Poznań | Piątek, godz: 22:00

06 gru
Kup Bilet

Kobosil | Tama

Tama, Poznań | Piątek, godz: 23:59

06 gru

Lucid Dream II: John Monkman LIVE (Anjunadeep / Kompakt)

Schron, Poznań | Piątek, godz: 23:59

06 gru

Gabber CLASS : s z y b c i e j

Dom Technika, Poznań | Piątek, godz: 23:00

06 gru

Seb & Rodrigezz B-DAY Bash! w/ Vonda7

Transformator, Wrocław | Piątek, godz: 23:00

06 gru
Kup Bilet

Daria Zawiałow ‘Helsinki Tour” – Łódź

Wytwórnia, Łódź | Piątek, godz: 20:00

06 gru

Sonbird / Słupsk / 06.12.2019

Słupski Ośrodek Kultury, Słupsk | Piątek, godz: 19:00

06 gru
Kup Bilet

Kap Bambino

Pogłos, Warszawa | Piątek, godz: 20:00

06 gru

Oskar Szafraniec, Michal Zietara,Truant / Smolna

Smolna, Warszawa | Piątek, godz: 23:30

06 gru

Japoński Rave – J-Dub Party feat. WaqWaq Kingdom

999, Warszawa | Piątek, godz: 22:00

06 gru

Kwiat Jabłoni | Dom Tramwajarza | Poznań

Dom Tramwajarza, Poznań | Piątek, godz: 19:00

06 gru

Wodecki Twist: Chwytaj Dzień / Koszalin / 06.12.2019

Hala Widowiskowo-Sportowa, Koszalin | Piątek, godz: 19:00

Sobota 07 grudnia

07 gru
Kup Bilet

UNFRAMED OPOLE 2019

Opole, Opole | Sobota, godz: 21:00

07 gru
Kup Bilet

Aparde LIVE & Jan Fleck – Technonica vol. 1

Transformator, Wrocław | Sobota, godz: 23:00

07 gru

Selectors Night vol 7

Tanz Bar, Szczecin | Sobota, godz: 23:00

07 gru

Komitet Obrony Disco | Tama

Tama, Poznań | Sobota, godz: 23:00

07 gru
Kup Bilet

Mr.Polska x HouseRave | AZYL

Azyl, Puszczykowo | Sobota, godz: 20:00

07 gru

The Very Polish Cut Outs present Slavic Disco

Próżność, Poznań | Sobota, godz: 22:00

07 gru

Daria Zawiałow Official Event, Tama, 7.12.2019

Tama, Poznań | Sobota, godz: 18:00

07 gru

The Dumplings Lublin | Trasa Przykro Mi

Radio Lublin, Lublin | Sobota, godz: 19:00

07 gru

Sonbird / Sopot / 07.12.2019

Sfinks700, Sopot | Sobota, godz: 19:00

07 gru

Clock Machine / 7.12 / Gostyń / GOK Hutnik

GOK Hutnik, Gostyń | Sobota, godz: 20:00

07 gru

Kobosil, Somewhen / Smolna

Smolna, Warszawa | Sobota, godz: 23:30

07 gru

Karolina Czarnecka – Tychy

Underground Pub, Tychy | Sobota, godz: 19:00

07 gru

We Love Trance Club Edition 035 [07.12.2019 Poznań]

Poruszenie, Poznań | Sobota, godz: 21:00

07 gru

Anja Kraft all night long w 999

999, Warszawa | Sobota, godz: 23:00

07 gru
Kup Bilet

Kittin x Prozak 2.0

Prozak 2.0, Kraków | Sobota, godz: 22:30

07 gru

Hubert Tas – „Unfinished / 未了” (finał) TBA / Poznań

Scena na piętrze, Poznań | Sobota, godz: 20:00

07 gru
Kup Bilet

Catz ’N Dogz All Night | Sfinks700

Sfinks700, Sopot | Sobota, godz: 23:00

Ładuję...