Redakcja

Od 15 lat Muno.pl dostarcza najświeższe informacje o najciekawszych imprezach, zjawiskach i postaciach sceny klubowej i festiwalowej w Polsce i na świecie. Niezależnie od tego co robimy, o czym piszemy i gdzie jesteśmy, najważniejsza jest MUZYKA, gdyż to ona jest źródłem naszych działań, inspiracji i wiadomości.

Newsy, artykuły, zapowiedzi i relacje z wydarzeń, festiwali i imprez klubowych, galerie, sylwetki artystów i obserwacja kultury. Codziennie dostarczamy treści, które przygotowujemy tak, jak tego od nas oczekujecie – według najwyższych standardów.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie każdy z nas spotyka się z muzyką – na YouTube, SoundCloud, w serwisach streamingowych i nie tylko.

Zawsze pod ręką, wszędzie tam, gdzie chcesz słuchać ulubionej muzyki i dzielić ją z innymi.

Konrad Kubaczewski

WYDAWCA

Konrad Kubaczewski

[email protected]

Alex Kubaczewski

REDAKTOR NACZELNY

Alex Kubaczewski

[email protected]

Hubert Grupa

REDAKTOR

Hubert Grupa
Artur Wojtczak

REDAKTOR

Artur Wojtczak

REDAKTOR

Kamil Downarowicz
Damian Badziąg

REDAKTOR

Damian Badziąg
Paweł Chałupa

REDAKTOR

Paweł Chałupa

[email protected]

Karolina Fiałkowska

REDAKTOR

Karolina Fiałkowska

REDAKTOR

Maja Kozłowska

BILETY
Organizujesz imprezę lub festiwal? Chcesz sprzedawać bilety? Skorzystaj z naszego doświadczenia – doradzimy Ci jak ustalić ceny, kiedy ruszyć i jak napędzać sprzedaż. A przede wszystkim, zaproponujemy skuteczne wsparcie promocyjne. Jesteśmy w tym od lat i chętnie pomożemy!
Zapraszamy do kontaktu z bileterią Biletomat.pl
[email protected]

GALERIA SŁAW – WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI:
Wiktor Zdzienicki, Natalia Wójcik, Mateusz Mondalski, Adam Słowiński, Piotr Wawrowski, Sylwia Kubicka, Arkadiusz Koper, Monika Dymek, Kinga Rozmiarek, Dawid Wierzbowski, Artur Jędrzejczak, Michał Brzozowski, Maciej Panek, Łukasz Gierałtowski, Mariusz Rozdeba, Iza Bielerzewska, Dariusz Muchajer, Marcin Koliński, Jakub Zając, Piotr Sapieżyński, Magda Nowicka, Daniel Czarnecki, Matik Szarafiński, Mariusz Zych, Paweł Wójcicki, Wojtek Michaluk, Kacper Kapsa, Kasia Łukowicz, Paula Bartczak, Gosia Nyga, Łukasz Krzysztoszek, Kasia Lisiecka, Sławek Szeląg i wielu innych…

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →