Ścieżka dźwiękowa od A_GIMA wydana na winylu. Mamy jeden dla Was!

News
agim

Niedawno informowaliśmy o tym, że za ścieżkę dźwiękową do gry This is the Zodiac Speaking odpowiedzialny będzie  A_GIMZa nami premiera gry, a tymczasem na winylu ukazał się wspomniany soundtrack. Jeden z egzemplarzy możecie wygrać w naszym konkursie.

Reklama

Jak mogliście przeczytać już w artykule Kamila Downarowicza, This is the Zodiac Speakingto gra stworzona przy udziale wyjątkowych artystów. Poza zdolnymi i kreatywnymi deweloperami ze studia Punch Punk Games, wśród twórców znalazł się jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy młodego pokolenia, laureat Paszportów Polityki, Łukasz Orbitowski, który odpowiada wraz z Krzysztofem Grudzińskim za scenariusz gry. Muzykę do wirtualnej opowieści o Zodiaku stworzył właśnie A_GIM. Ścieżka dźwiękowa jest już dostępna w sieci. Można ją przesłuchać za pośrednictwem serwisów streamingowych.

A_GIM – This is the Zodiac Speaking OST

Z kolei na YouTube trafił motyw przewodni gry, opatrzony wizualizacją doskonale wpisującą się w klimat i oprawę towarzyszące This is the Zodiac Speaking.

A_GIM – Zodiac Main Theme

Soundtrack gry This is the Zodiac Speaking wydany na winylu

Efekty pracy A_GIMA zasługują na osobne docenienie. Dlatego artysta zdecydował się wydać stworzoną przez siebie ścieżkę dźwiękową na płycie winylowej. Jest to nie tylko gratka dla fanów gry. Muzykę skomponowaną przez A_GIMA spowija wyjątkowy klimat, który doskonale wybrzmi grany z gramofonu. Możecie przekonać się o tym sami – jeden z egzemplarzy mocno limitowanego nakładu soundtracku do This is the Zodiac Speaking jest do wygrania w naszym konkursie!

A_GIM - This Is Zodiac Speaking OST

A_GIM – This Is Zodiac Speaking OST – okładka płyty

KONKURS! Wygraj winyl z soundtrackiem autorstwa A_GIMA

Co trzeba zrobić? To proste. Przejdź na stronę konkursu i odpowiedz na pytanie:

Jak nazywa się postać, w jaką wciela się gracz w grze This is the Zodiac Speaking?

Konkurs trwa do 30 listopada, do godziny 12:00. Spośród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy szczęśliwca, do którego trafi winylowe wydanie ścieżki dźwiękowej autorstwa A_GIMA. Zwycięzcę konkursu poinformujemy o nagrodzie drogą mailową. Powodzenia!

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


A_GIM poleca płyty na czas epidemii

24 kwietnia 2020
Ścieżka dźwiękowa od A_GIMA wydana na winylu. Mamy jeden dla Was!

AGIM stworzył soundtrack do gry komputerowej

25 września 2020
Ścieżka dźwiękowa od A_GIMA wydana na winylu. Mamy jeden dla Was!

This is the Zodiac Speaking – premiera gry z muzyką A_GIMa i scenariuszem Łukasza Orbitowskiego

15 października 2020
Ścieżka dźwiękowa od A_GIMA wydana na winylu. Mamy jeden dla Was!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.