Ścieżka dźwiękowa od A_GIMA wydana na winylu. Mamy jeden dla Was!

News
agim

Niedawno informowaliśmy o tym, że za ścieżkę dźwiękową do gry This is the Zodiac Speaking odpowiedzialny będzie  A_GIMZa nami premiera gry, a tymczasem na winylu ukazał się wspomniany soundtrack. Jeden z egzemplarzy możecie wygrać w naszym konkursie.

Jak mogliście przeczytać już w artykule Kamila Downarowicza, This is the Zodiac Speakingto gra stworzona przy udziale wyjątkowych artystów. Poza zdolnymi i kreatywnymi deweloperami ze studia Punch Punk Games, wśród twórców znalazł się jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy młodego pokolenia, laureat Paszportów Polityki, Łukasz Orbitowski, który odpowiada wraz z Krzysztofem Grudzińskim za scenariusz gry. Muzykę do wirtualnej opowieści o Zodiaku stworzył właśnie A_GIM. Ścieżka dźwiękowa jest już dostępna w sieci. Można ją przesłuchać za pośrednictwem serwisów streamingowych.

A_GIM – This is the Zodiac Speaking OST

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Z kolei na YouTube trafił motyw przewodni gry, opatrzony wizualizacją doskonale wpisującą się w klimat i oprawę towarzyszące This is the Zodiac Speaking.

A_GIM – Zodiac Main Theme

Soundtrack gry This is the Zodiac Speaking wydany na winylu

Efekty pracy A_GIMA zasługują na osobne docenienie. Dlatego artysta zdecydował się wydać stworzoną przez siebie ścieżkę dźwiękową na płycie winylowej. Jest to nie tylko gratka dla fanów gry. Muzykę skomponowaną przez A_GIMA spowija wyjątkowy klimat, który doskonale wybrzmi grany z gramofonu. Możecie przekonać się o tym sami – jeden z egzemplarzy mocno limitowanego nakładu soundtracku do This is the Zodiac Speaking jest do wygrania w naszym konkursie!

A_GIM - This Is Zodiac Speaking OST

A_GIM – This Is Zodiac Speaking OST – okładka płyty

KONKURS! Wygraj winyl z soundtrackiem autorstwa A_GIMA

Co trzeba zrobić? To proste. Przejdź na stronę konkursu i odpowiedz na pytanie:

Jak nazywa się postać, w jaką wciela się gracz w grze This is the Zodiac Speaking?

Konkurs trwa do 30 listopada, do godziny 12:00. Spośród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy szczęśliwca, do którego trafi winylowe wydanie ścieżki dźwiękowej autorstwa A_GIMA. Zwycięzcę konkursu poinformujemy o nagrodzie drogą mailową. Powodzenia!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →