Munoludy 2023 – oto wyniki głosowania jury

News

Zasadnicza część plebiscytu Munoludy 2023 dobiegła końca. Wczoraj zakończyło się głosowanie, zarówno części otwartej, w której to Wy dzieliliście się swoimi głosami, jak i części zamkniętej, gdzie o wyborze laureatów decydowało grono jury. Już dziś możemy przedstawić wyniki tej drugiej - oto laureaci i laureatki plebiscytu Munoludy wskazani przez jury w sześciu kategoriach.

Tegoroczna odsłona plebiscytu Munoludy była kontynuacją przyjętej w ubiegłym roku formuły, w której to podzieliliśmy plebiscyt na dwie części, co spotkało się z powszechną aprobatą zarówno wśród głosujących, jak i środowiska klubowo-festiwalowego. W obu przypadkach wszyscy mieli tyle samo czasu na oddanie głosu – Was, czyli naszych czytelników i czytelniczki, oraz jury, obowiązywał limit dwóch tygodni, w czasie których należało oddać głos. Wczoraj o północy zakończyliśmy głosowanie w obu częściach.

Munoludy 2023 – głosowanie zakończone

Część pierwsza wymaga podliczenia oraz weryfikacji. Wyniki tej części podamy tak szybko, jak będzie to możliwe. Tymczasem znamy już rezultaty głosowania jury.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zgodnie z tym, co mogliście przeczytać wcześniej, w gronie jury znaleźli się wyselekcjonowani i zaproszeni przez nas przedstawiciele i przedstawicielki polskiej sceny klubowo-festiwalowej. W tym roku rozszerzyliśmy skład o kolejne osoby. Łącznie grono jury składało się z 26 nazwisk. Sylwetki jurorów oraz jurorek, zasady głosowania w części zamkniętej oraz szczegółowe opisy kategorii, w których dokonywano wyborów, znajdziecie tutaj.

Munoludy 2023 – wyniki głosowania jury

Nie ma co przedłużać! Oto wyniki głosowania jury w ramach tegorocznej edycji plebiscytu Munoludy 2023! Poznajcie laureatów i laureatki!

DJ/DJKA/LIVE ACT ROKU HOUSE POLSKA

1. WEIKUM

Munoludy 2023 – Weikum

2. Eltron
3. Ola Teks


DJ/DJKA/LIVE ACT ROKU TECHNO POLSKA

1. BŁAŻEJ MALINOWSKI

Munoludy 2023 – Błażej Malinowski

2. Dtekk
3. Edvvin


DJ/DJKA/LIVE ACT ROKU BASS POLSKA

1. BAMBI UZI

Munoludy 2023 – Bambi Uzi

2. Święty Bass
3. Glassz


DJ/DJKA/LIVE ACT ROKU ELEKTRONIKA POLSKA

1. AN ON BAST

Munoludy 2023 – An On Bast

2. Rysy
3. Marboc


PRODUCENT / PRODUCENTKA ROKU POLSKA

1. DEAS

Munoludy 2023 – Deas

2. Błażej Malinowski
3. Edvvin


ODKRYCIE ROKU POLSKA

1. EDVVIN

Munoludy 2023 – Edvvin

2. Matrix3k
3. Some Guest

Munoludy 2023 – co dalej?

Wszystkim zwycięzcom i zwyciężczyniom gratulujemy! O formie i terminie wręczenia statuetek poinformujemy wkrótce. W najbliższym czasie przedstawimy Wam także wyniki głosowania w części otwartej!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →