Schissma rusza na podbój. Nadchodzi mocna edycja w kolejnym klubie i mieście

Schissma - fot. https://www.facebook.com/schissma/
Eventpromo News

Schissma, uznany warszawski kolektyw, debiutuje w Poznaniu z wyjątkowym wydarzeniem w klubie Tama już 20 lipca! To kultowe miejsce, znane z unikalnego charakteru, stanie się areną niezapomnianej nocy pełnej energetycznej muzyki i wizualnych doznań. Dowiedzcie się więcej!

W zalewie imprez o podwyższonym BPM, kolektyw Schissma wydaje się być najpoważniejszym kandydatem wśród inicjatyw promujących hard techno w naszym kraju. Frekwencyjne sukcesy poprzednich imprez okazały się przyczynkiem do ekspansji cyklu. Nic dziwnego, że Schissma przyjmowana jest z otwartymi ramionami w kolejnych klubach i miastach. 20 lipca zawita do nowego dla siebie miejsca, gdzie może liczyć na miłe powitanie i znakomite warunki.

Schissma – fot. https://www.facebook.com/schissma/

Schissma jest przestrzenią, gdzie nie istnieją żadne ograniczenia. To obszar, gdzie doceniana (i nie oceniana!) jest nasza indywidualność. To także miejsce, w którym poczujemy się swobodnie i bezpiecznie. Rave podwyższonego ryzyka ma związek tu wyłącznie z tempem na parkiecie. Na Schissmie panuje magnetyczna aura miłości do hard techno.

Schissma – fot. https://www.facebook.com/schissma/

Miłośnikom rodzimej kultury klubowej nie trzeba przedstawiać Tamy. Ten zasłużony już dla rodzimej sceny klub, nagradzany zresztą w plebiscytach Munoludy, to świątynia dla fanów elektroniki, zwłaszcza tej w mocniejszym wydaniu. Wszelkie odmiany techno doskonale odnajdują się w majestatycznej przestrzeni budynku Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej, w której mieści się Tama. To właśnie tu, w ścisłym centrum Poznania, odbędzie się premierowa odsłona imprezy, która do tej pory spotkała się ze świetnym przyjęciem w innych miastach.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Schissma – fot. https://www.facebook.com/schissma/

Schissma: Poznań – line-up

Schissma zawita do Tamy w następującym składzie:

INFEED (IT)
TRUANT

Rezydenci Schissmy:
Vraxx, Schellt, Józef Keuner & Ernst

Wymienieni artyści zaprezentują autorskie spojrzenia na stylistykę hard techno, a ich występom towarzyszyć będzie dynamiczna oprawa wizualna. Dodatkowo, w ramach jednej imprezy, Tama udostępni drugą scenę z muzyką house.

Schissma – fot. https://www.facebook.com/schissma/

Jak zapewniają organizatorzy, prócz doskonałej muzyki, zadbano o każdy detal, począwszy od selekcji artystów, a kończąc na idealnych warunkach akustycznych, aby zapewnić niezapomniane przeżycia wszystkim uczestnikom. Impreza potrwa do białego rana, a pierwsze promienie słońca powitają roztańczony tłum wypełniający parkiet.

Schissma – fot. https://www.facebook.com/schissma/

Schissma: Poznań – bilety

Przypominamy – pierwsza poznańska edycja cyklu Schissma odbędzie się już 20 lipca w klubie Tama. Śledźcie profile organizatorów w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco ze wszystkimi szczegółami. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →