Ikony elektroniki powracają do Polski. Nadchodzi Mystic Dance Music Alternative Festival

Fot. Facebook
Eventpromo News

Już 27 lipca w Tychach odbędzie się Mystic Dance Music Alternative Festival. Jego gwiazdami będą postacie, które mają dziś absolutnie wyjątkowy status na scenie elektronicznej - Jennifer Cardini i David Vunk. Jednak to nie wszystko. Sprawdźcie sami!

Jennifer Cardini na Mystic Dance Music Alternative Festival

Jennifer Cardini to postać, której nazwisko stało się synonimem jakości w świecie muzyki elektronicznej. Po ponad dekadzie spędzonej na budowaniu swojej niezrównanej reputacji w klubach Paryża, Cardini stała się globalnym fenomenem.

Jennifer Cardini – fot. Instagram

Jej zaraźliwy urok osobisty i wszechstronność za konsoletą przyniosły jej zaproszenia do takich legendarnych miejsc jak Panorama Bar, Nitsa i Fabric. Jej kreatywna platforma i wytwórnia Correspondant są obecnie na fali wznoszącej, umacniając jej pozycję jako prawdziwej znawczyni trendów. Jennifer Cardini zaczęła swoją muzyczną podróż, delektując się lo-fi box jamami z późnych lat 70. nowej fali, ale to minimalistyczne brzmienia i gładkie, oszczędne wzorce perkusyjne pozwoliły jej na zyskanie rozgłosu. Perfekcyjne mieszanie downtempo i kinowych dźwięków stało się jej znakiem rozpoznawczym. Jej wysublimowane sety jako rezydentki w Rex Club oraz cotygodniowe występy w awangardowym Le Pulp ukazały jej prawdziwą moc rozkręcenia każdej imprezy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jennifer Cardini at The Lot Radio

David Vunk na Mystic Dance Music Alternative Festival

David Vunk to kolejna gwiazda, która rozświetli Mystic Dance Music Alternative Festival, który odbędzie się 27.07.2024 w obiekcie Tichauer. Znany z energetycznych setów i niepowtarzalnej osobowości, Vunk zdobył uznanie na scenie dzięki swojemu unikalnemu podejściu do muzyki elektro i italo-disco.

David Vunk – fot. Instagram

Jako założyciel wytwórni Moustache Records, Vunk nieustannie promuje nową muzykę i wspiera młodych artystów. Jego sety są pełne dynamiki i nieprzewidywalnych zwrotów, co czyni go jednym z najbardziej ekscytujących DJ-ów współczesnej sceny klubowej.

David Vunk I Boiler Room x Dekmantel Festival 2018

Organizatorzy Mystic Dance Music Alternative Festival przygotowali dla uczestników dodatkową plenerową scenę techno, na której wystąpi legenda surowego techno – Loktibrada ze Słowacji. Całość zostanie nagłośniona pierwszorzędnymi systemami audio L-Acoustics, co zapewni najwyższą jakość dźwięku i niezapomniane wrażenia muzyczne.

Mystic Dance Music Alternative Festival – poznajcie Tichauer

Tichauer to nie tylko wyjątkowe miejsce, ale również symbol historii i nowoczesności. Zlokalizowany w zabytkowym obiekcie, oferuje niepowtarzalną atmosferę, która idealnie komponuje się z klimatem festiwalu.

Tichauer – mat. organizatora

Stylowe wnętrza, doskonała akustyka i unikalny charakter sprawiają, że każdy event tutaj jest niezapomnianym przeżyciem. Dojazd na miejsce jest bardzo prosty i szybki. To tylko 15 minut pociągiem z dworca Katowic do Tychów. A stamtad 3 minuty na pieszo jako, że Tichauer zlokalizowany jest przy samym dworcu. Impreza się rozpoczyna o 18 i trwa do białego rana.

Mystic Dance Music Alternative Festival – line-up

Jennifer Cardini I David Vunk I Loktibrada
Sedate I Lulu Malina I Sassafras Tree
Sickdat I Pyotrek I Czapińscy I Basteq

Mystic Dance Music Alternative Festival – bilety

Bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →