AGIM stworzył soundtrack do gry komputerowej

News

Polski artysta zaprezentował właśnie swój najnowszy utwór, który jest częścią ścieżki dźwiękowej do gry This is the Zodiac Speaking.

AGIM przekracza kolejne artystyczne granice

O tym, że AGIM to jedna z najbardziej uzdolnionych postaci na polskiej scenie muzyki elektronicznej nie trzeba przekonywać nikogo, komu dane było się choć raz zetknąć z jego twórczością. Uzdolniony producent, członek takich projektów jak Oszibarack czy Nervy, aktualnie połówka duetu Blooma, który współtworzy wraz z Deasem oraz… twórca soundtracku do gry. To właśnie dzisiaj AGIM podzielił się na platformie YouTube utworem Gallows, pt. I i Gallows, pt. II, który usłyszeć będziemy mogli w This is the Zodiac Speaking.

AGIM, Orbitowski i Grudziński

This is the Zodiac Speaking to gra stworzona przy udziale wyjątkowych artystów. Poza zdolnymi i kreatywnymi developerami ze studia Punch Punk Games, wśród twórców znalazł się jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy młodego pokolenia, laureat Paszportów Polityki, Łukasz Orbitowski, który odpowiada wraz z Krzysztofem Grudzińskim za scenariusz gry. Muzykę do wirtualnej opowieści o Zodiaku stworzył właśnie AGIM.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

A_GIM – Gallows, pt. II 

AGIM i seryjny morderca

Gra jest thrillerem psychologicznym opartym na prawdziwej, będącej już elementem amerykańskiej popkultury, historii seryjnego mordercy ze Stanów Zjednoczonych, Zodiaka. Choć policja i detektywi analizujący morderstwa wytypowali kilku podejrzanych, nigdy nikomu nie postawiono zarzutów. W This is the Zodiac Speaking gracz wcieli się w postać Roberta Hartnella, dziennikarza na co dzień mieszkającego w San Francisco i zatrudnionego w jednej z lokalnych gazet.

Gra, podobnie jak ścieżka dźwiękowa, będzie miała swoją premierę 15 października.. Za wydanie płyty, włącznie z edycją winylową, odpowiada PIAS Poland. Patronat medialny nad grą objęło amerykański oddział Discovery Channel.

This is the Zodiac Speaking – Official TrailerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →