Nadchodzi Salt Wave 2024. Perła polskich festiwali błyszczy coraz jaśniej

Eventpromo News

Nie potrafimy powstrzymać się przed zachwytami nad Salt Wave Festival, absolutnie unikatowej inicjatywie mającej miejsce w urokliwej Jastarnii na Półwyspie Helskim. Tutaj bowiem, w bezpośrednim sąsiedztwie linii brzegowej Morza Bałtyckiego, odbywa się jedno z najbardziej niesamowitych wydarzeń na mapie Polski. Tegoroczna edycja zapowiada się ekscytująco - właśnie poznaliśmy kolejnych artystów i artystki, którzy potwierdzili swoją obecność! Dowiedzcie się szczegółów i spotkajcie się z nami na Salt Wave Festival.

Zgodnie z tym, co już wcześniej na łamach Muno mogliście przeczytać w tekście Pawła Chałupy, “Salt Wave Festival przedstawia się jako alternatywa dla miłośników festiwali. To wydarzenie, które wyłamuje się ze schematów i oferuje coś zupełnie innego. Jeśli poszukujecie świeżego podejścia do festiwalowej rozrywki – koniecznie zapoznajcie się z tą inicjatywą.” Trudno nie zgodzić się z tym słowami.

Salt Wave Festival – materiał organizatora

Nic w tym dziwnego – wyjątkowe doświadczenie Salt Wave Festival w przepięknej scenerii może być niezwykłą i odkrywczą podróżą. Festiwal ten od kilku lat stanowi stały punkt w kalendarzu letnich, nadmorskich wydarzeń. Event odbywający się od kilku sezonów na Półwyspie Helskim wyróżnia się wieloma czynnikami – jego wyróżniającymi się walorami jest spokojna i intymna atmosfera oraz malownicze otoczenie morza, lasów i piaszczystych plaż.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Salt Wave Festival – materiał organizatora

W tym roku ekipa organizatorska nie zamierza obniżać poprzeczki. Wręcz przeciwnie. Podczas Salt Wave Festival 2024 by Porsche zobaczymy unikatową selekcję polskich i zagranicznych artystów i artystek. Nie ma mowy o utartych schematach czy dyktacie znanych nazwisk – chodzi o zbudowanie oryginalnego line-upu, w ramach którego zobaczymy i usłyszymy zróżnicowaną twórczość, która niezależnie od stylistyki, dostarczy wspaniałych wrażeń.

Salt Wave Festival 2024 by Porsche – kto zagra?

Już pierwsze ogłoszenie tegorocznej edycji wprawiło nas w zachwyt. W sierpniu w Jastarnii wystąpią takie postacie jak Jordan Rakei, MARO, J. Bernardt, Coterie, Lordofon, YellowStraps. To jednak nie koniec. Salt Wave szykuje jeszcze więcej niespodzianek, o czym świadczy skład drugiego ogłoszenia. Sprawdźcie, kto zawita na Półwysep Helski.

Do ogłoszonych już nazw, dołączyły właśnie kolejne:

FLIRTINI I Britta Arnold I Chloe Martini
Booguta I Felipe Baldomir I Nowosad

Salt Wave Festival 2024 by Porsche – kiedy?

Taki skład gwarantuje wyjątkowe muzyczne przeżycia i szeroki gatunkowy wachlarz. Jesteśmy pewni, że tegoroczna odsłona Salt Wave Festival by Porsche będzie kontynuacją niezwykle udanych poprzednich edycji, a dla wielu uczestników okaże się tą najlepszą. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić Was by dniach 2-3 sierpnia pojawić się w Jastarni.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →