Nadmorska perełka w postaci Salt Wave Festival. Znamy pierwszych artystów

fot. via facebook.com/SaltWaveFestival
Eventpromo
Salt Wave

Koniecznie rzućcie okiem na urokliwą, kameralną inicjatywę jaką jest Salt Wave Festival. Szukacie pasjonackiego, jakościowego festiwalu w przepięknym otoczeniu? Dobrze trafiliście. Organizatorzy podali właśnie pierwszych artystów, którzy wystąpią między 4 a 5 sierpnia w Jastarni.

Salt Wave Festival – festiwalowa alternatywa

Sezon festiwalowy ruszył na dobre. Obok potężnych, komercyjnych wielotysięczników, na naszym radarze znajdują się również mniejsze inicjatywy. Wydarzenia zachwycające przede wszystkim swoją kameralną atmosferą. Ograniczona sprzedaż biletów, rodzinny klimat, brak pogoni za czymkolwiek. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych czytelników są fani mniejszych imprezowych kalibrów – i to wcale nie gorszych od „bogatszych” braci. Salt Wave Festival należy do jednych z lepszych, naszym zdaniem, butikowych, polskich festiwali tego lata.

fot. via facebook.com/SaltWaveFestival

Salt Wave Festival już na stałe wpisał się w kalendarz nadmorskich, wakacyjnych wydarzeń. Goszczący od kilku sezonów na Półwyspie Helskim festiwal wyróżniają m.in. niespieszny, kameralny klimat i urokliwy teren – otoczenie morza, lasów i piaszczystych plaż. Miejsce unikatowe pod wieloma względami, również muzycznymi.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Salt Wave Festival: Zalia – Muszla [Official Aftermovie 2022]

Pierwsi ogłoszeni artyści to muzycy poruszający się po szeroko rozumianej muzyce instrumentalnej i elektronicznej. Na swój występ zaprasza m.in. Sam Tompkins, który muzyką przekazuje emocje, które wszyscy czujemy, ale czasami nie potrafimy wyrazić ich słowami. Ostatnia płyta, czyli siedmiościeżkowy album Who Do YouPrayTo?, to piosenki, które podkreślają zarówno jego dojrzałość, jak i twórczą, kreatywną elastyczność.

fot. via facebook.com/SaltWaveFestival

Lola Marsh, czyli wokalistka Yael Shoshana Cohen i multiinstrumentalista Gil Landau, tworzą muzykę, która łączy mądre teksty z głębokimi, ciepłymi harmoniami. Artyści szybko zdobyli uznanie w Hollywood jako współautorzy piosenki do filmu Criminal oraz coveru SomethingStupid Franka i Nancy Sinatry w hitowym serialu Zadzwoń do Saula.

Lola Marsh – Live at Sziget Festival 2022 (Full Concert)

Agar Agar swoim brzmieniem zaprezentują potrzebę ucieczki od zdefiniowanych granic, ktore mogliśmy usłyszeć na ich najnowszym albumie Player Non Player z tego roku. Immersyjna scenografia wyprodukowana przez Alexandre Kontiniego (pracującego m.in. z Oklou i BonnieBanane) odtworzy to doświadczenie podczas występu na żywo.

Czytaj także: Ominął Cię Munocast z Monster? Oto kilka jego fragmentów

Na Salt Wave Festival zobaczymy również braci Kasperczyk. W trakcie koncertu z pewnością nie zabraknie doskonale znanych fanom duetu utworów Artysta z ASP czy Brejdaki. Prosto z Australii wpadnie band CrookedColours, znany z takich utworów jak Flow, Do It LikeYou, I HopeYou Get, I’ll Be There, Hold On czy Love Language. Ponadto usłyszymy BOKKA, Rosalie., Bass Astral, Jann, Jack Botts, Monster, Safario i Majli. Koleni artyści już niebawem – obserwując składy z poprzednich lat (RY X, KAMP!, Skalpel, AGIM, Parov Stelar) spodziewamy się kolejnej dawki jakościowej muzyki elektronicznej.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →