Salt Wave pełen skarbów. Oto line-up perły polskich festiwali

fot. via facebook.com/SaltWaveFestival
Eventpromo
Salt Wave

Zapraszamy do zainteresowania się niezwykłą, intymną inicjatywą, jaką stanowi Salt Wave Festival. Poszukujecie wysokiej jakości festiwalu o magicznej atmosferze? Trafiliście we właściwe miejsce. Organizatorzy ogłosili właśnie ostatnie nazwiska artystów, którzy zaprezentują się między 4 a 5 sierpnia w malowniczej Jastarni.

Salt Wave – nadmorski skarb festiwalowy

Salt Wave Festival przedstawia się jako alternatywa dla miłośników festiwali. To wydarzenie, które wyłamuje się ze schematów i oferuje coś zupełnie innego. Jeśli poszukujecie świeżego podejścia do festiwalowej rozrywki – koniecznie zapoznajcie się z tą inicjatywą. Wyjątkowe doświadczenie Salt Wave Festival w przepięknej scenerii może być odkrywczą podróżą. Festiwal ten od kilku lat stanowi stały punkt w kalendarzu letnich, nadmorskich wydarzeń. Odbywający się od kilku sezonów na Półwyspie Helskim wyróżnia się wieloma czynnikami. Jego wyróżniającymi się walorami jest spokojna i intymna atmosfera oraz malownicze otoczenie morza, lasów i piaszczystych plaż.

fot. via facebook.com/SaltWaveFestival

Sprzedaż biletów na Salt Wave Festival jest ograniczona, co przyczynia się do stworzenia rodzinnej atmosfery, wolnej od pośpiechu i gonitwy za czymkolwiek. Jesteśmy pewni, że wśród naszych czytelników znajdują się fani mniejszych imprez o intymnym charakterze, które wcale nie ustępują „bogatszym” braciom. Salt Wave jest jednym z najlepszych polskich festiwali tego lata, zaliczającym się do ekskluzywnego grona butikowych wydarzeń.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: ŚWIĘTY BASS: Na naszych oczach dzieje się mała rewolucja

Właśnie poznaliśmy pełen program tegorocznej edycji Salt Wave, który odbędzie się między 4 a 5 sierpnia na lotnisku w Jastarni. Wśród nowych punktów programowych znalazły się takie postaci jak Jack Garratt, Ralph Kaminski, Szczyl, KAMP!, O’SULLIVAN, Święty Bass, KACHA b2b Semprey i Nimm2. Tym samym dołączyli do ogłoszonych wcześniej artystów jak Sam Tompkins, Lola Marsh, Agar Agar, bracia Kasperczyk, CrookedColours, BOKKA, Rosalie., Bass Astral, Jann, Jack Botts, Monster, Safario i Majli.

Jack Garratt – No Good Without You (Live)

Festiwalowe dźwięki zabrzmią w tym roku nieco wcześniej, a wszystko za sprawą koncertu z cyklu Salt Wave Sessions by SmoothSail Music na 14-metrowej żaglówce pod gdańską banderą. 11 czerwca w trakcie rejsu po gdańskiej Motławie wystąpi KAMP! Trasa obejmie m.in. samo centrum miasta, będąc jednocześnie zapowiedzią wydarzenia zaplanowanego na pierwszy weekend sierpnia.

fot. via facebook.com/SaltWaveFestival

Na tydzień przed Salt Wave Festival miłośnicy sportów wodnych mogą popływać na kajcie, spróbować sił w windsurfingu lub surfingu, poćwiczyć jogę przy zachodzie słońca, zwiedzić nieodkryte przez turystów zakamarki Półwyspu Helskiego i wybrać się na seans do kultowego kina Żeglarz. Uczestnicy festiwalu będą rozwijać swoje umiejętności pod czujnym okiem mistrzów i instruktorów SKS. Master class dla campowiczów poprowadzą uznani kitesurferzy: Aaron Hadlow, Reno Romeu i Rita Arnaus. Więcej informacji znajdziemy na oficjalnie stronie organizatora.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →