Oto największa mapa polskich festiwali

News
Festiwale 2023 - mapa festiwali w Polsce

Połączyliśmy doświadczenie i preferencje wszystkich w zespole, by przygotować dla Was wyjątkowy projekt. Oto największa mapa polskich festiwali, na której znajdziecie zarówno doskonale znane wydarzenia, na które się wybieracie, jak i kompletnie nowe imprezy, w których się zakochacie. Przekonajcie się o tym sami!

Oferta festiwalowa w naszym kraju stale się powiększa. Wielu z nas nie ogranicza się do udziału w tym jednym, jedynym wydarzeniu w sezonie. Za rosną liczebnością, idzie również różnorodność. Zaczynacie planowanie lata od Audioriver Festival lub Tauron Nowa Muzyka? Później wyskakujecie na mniejsze festiwale w Waszej okolicy? A może spontaniczny trip i próba zasmakowania w kompletnie innej muzyce? Na naszej mapie znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie.

Mapa, której nie było, a której potrzebowali wszyscy

Narzędzie to przygotowaliśmy wspólnie – koordynująca projektem ekipa Biletomat.pl otrzymała wsparcie redakcji Muno.pl, Rytmy.pl i FTB.pl, dzięki czemu zawartość mapy jest tak obszerna. Pamiętajcie – to mapa dostosowuje się do Waszych preferencji, a nie na odwrót. W zależności od tego, jakie są Wasze muzyczne fascynacje, w jakich okolicznościach przyrody najmilej spędzacie czas, a także w jaką część kraju planujecie się udać, nasz przewodnik dostarczy Wam wszelkich niezbędnych informacji. To nie wszystko!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

FESTIWALE 2023
NAJWIĘKSZA MAPA FESTIWALI W POLSCE

Festiwale 2023 – Letnie Festiwale w Polsce w 2023 roku

Odkrywajcie z nami polskie festiwale i kupujcie na nie bilety w jednym miejscu

Podróżujcie po mapie i planujcie swoje kolejne wypady. Powiedzcie o tym swoim znajomym i sprawdźcie, dokąd oni będą chcieli Was zabrać. A jeśli już się zdecydujecie, to dzięki mapie z łatwością odnajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Ba, w wielu przypadkach od razu będziecie mogli zakupić bilety na interesujące Was wydarzenia, gdyż wejściówki na wybrane imprezy dostępne są w bileterii Biletomat.pl.

Największa mapa polskich festiwali – masz ją teraz do swojej dyspozycji! Znajdziecie ją pod tym linkiem.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →