AGIM z nową EPką w Noir Music. Premiera już w piątek

Ten człowiek zdaje się nie znać słowa "przerwa". AGIM występuje, nagrywa i wydaje. Jego najnowsza EPka ukaże się już w piątek pod szyldem Noir Music.

AGIM występuje, nagrywa i wydaje

Dopiero co zaliczył świetny występ na warszawskim Instytucie, a już w sobotę zagra na naszych urodzinach w Toruniu. W międzyczasie AGIM oznajmił, iż dzień przed tym, gdy razem z Aksamit i Anją Kraft przejmą klub NRD, pojawi się jego najnowsze wydawnictwo. EPka zatytułowana Dual wydana zostanie przez duński label Noir Music. Współautorem wydawnictwa jest Alex Mine.

Ze strony AGIMa, na Dual znajdzie się kawałek Yumatik oraz jego remiks autorstwa Yana Cooka. Utalentowany didżej i producent z Ukrainy na swój warsztat brał w przeszłości numery Alexa Blanka i Octave. Komplementów pod jego adresem nie szczędził m.in. DJ Hell. Legendarny niemiecki producent i wydawca umieścił utwór Freedive na kompilacji Faze #86, obok kawałków m.in. Lena Fakiego czy Dusky.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zanim Dual ujrzy światło dzienne, już dziś możemy posłuchać oryginalnej wersji Yumatik. Swoją premierę utwór miał dzięki Radio Intense.

AGIM – Yumatik. Mocno i melodyjnie

Jak na AGIMa przystało, mamy do czynienia z intensywnym, mocnym brzmieniem. Nie mogło zabraknąć niesamowitej melodyjności, dzięki której utwór swobodnie płynie przez blisko osiem minut.

Drugi utwór na nadchodzącej EPce należy do Alexa Mine’a, włoskiego producenta i didżeja. Remiksem jego numeru zatytułowanego Voices From The Siren zajął się słynący z potężnych brzmień, Moteka. Już od jutra Dual będzie dostępne w dystrybucji cyfrowej, m.in. w serwisie Beatport.

To nie koniec nowości od AGIMa. Artysta zapowiada kolejne wydawnictwa. Niektóre z nich ujrzą światło dzienne jeszcze w tym roku. Zgodnie z zapowiedziami, nadchodzące nagrania ukażą się zarówno w polskich, jak i zagranicznych labelach.

Przypomnijmy, iż prócz solowych produkcji, AGIM nie ustaje we współpracy z Deasem. Ich projekt Blooma całkiem niedawno podzielił się EPką wydaną dla Suara Rec., wytwórni należącej do Coyu.

AGIM, Aksamit i Anja na 15. urodzinach Muno.pl w Toruniu

Już w najbliższy piątek AGIM wraz z Aksamit i Anją Kraft przejmą toruński klub NRD. Uznana miejscówka będzie kolejnym przystankiem na trasie 15. urodzin Muno.pl. Po Warszawie i Wrocławiu, to już trzecia impreza w tym cyklu. Kolejnymi punktami na naszej mapie będą poznańska Tama i sopocki Sfinks700Tutaj znajdziecie szczegóły najbliższego wydarzenia, a tu całej urodzinowej trasy.

AGIM z playlistą specjalnie dla czytelników Muno.pl

Korzystając z okazji, poprosiliśmy AGIMa o przygotowanie playlisty. Mamy nadzieję, że będzie to świetny soundtrack do bifora przed imprezami, na których wystąpi. Prócz 15. urodzin Muno.pl w Toruniu, AGIMa będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć:

5 października / NRD, Toruń
19 października / Blooma, SODA, Łódź
25 października / Blooma / Sfinks, Sopot
26 października / Prozak 2.0, Kraków
31 października / Blooma / Smolna, WWA

Do zobaczenia na parkiecie i przyjemnego odsłuchu playlisty!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →