Concept of Thrill i jego nowa wytwórnia techno

News

"Obecnie jest mnóstwo dobrych, młodych labeli i każdy coś wnosi do tej całej techno chmury" - sprawdź co wnosi DRVMS LTD.

DRVMS LTD wystartowało trzy miesiące temu pod pieczą Concept Of Thrilla, jednego z najciekawszych polskich producentów niszowej elektroniki, dając nadzieję na ciekawą oficynę na polskiej scenie techno. Z okazji nadchodzącego, trzeciego wydawnictwa postanowiliśmy zadać artyście kilka pytań, aby przybliżyć wam ten projekt i poznać plany wytwórni na najbliższe miesiące.

Concept Of Thrill (DRVMS LTD) – WYWIAD

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czym jest DRVMS LTD i jakie cele przyświecają temu projektowi?
DRVMS LTD. to polski niezależny label, który oscyluje wokół muzyki elektronicznej, prowadzony przez moją osobę. Label wystartował w kwietniu 2017 wraz z wypuszczeniem pierwszej EPki, którą nagrał właściciel wytwórni Reaktivate – A Thousand Details. Jedną z misji DRVMS LTD. jest oczywiście odkrywanie nowych zakamarków gatunku „techno”, więc będziecie mogli znaleźć w spektrum wytwórni wszystkie dźwięki – od surowych lub zniekształconych tekstur i warstw, poprzez mroczne i hipnotyczne atmo. Kolejną misją jaką DRVMS LTD. chce prowadzić to wspieranie świeżych i utalentowanych artystów, ale równocześnie dawanie przestrzeni doświadczonym producentom.
Co będzie wyróżniać tę wytwórnię na tle innych?
Myślę, że nie ma sensu wypisywać co ma wyróżniać tę wytwórnię, ponieważ obecnie jest mnóstwo dobrych, młodych labeli i każdy coś wnosi do tej całej „techno chmury” 😉 Chciałbym natomiast, żeby DRVMS po prostu kojarzono z dobrym vibe, jakością i otwartością na nowe. Muzyka ma łączyć, nie dzielić 😉
Co do tej pory udało się osiągnąć?
Do tej pory w naszym katalogu możecie znaleźć albumy od portugalskiego producenta A Thousand Details [DRVMS001] oraz [DRVMS002] od włoskiego Skaligera.
Do katalogu w tym miesiącu dołącza również wydawnictwo od znanego i niezwykle produktywnego francuskiego muzyka – Marla Singer.
Cieszymy się również, że pod szyldem naszej wytwórni kilka tygodni temu zaistniał nowy projekt AUTRE, który jest tworem Truanta oraz Auera. Ich singiel „No Reply” puszczony w darmowym digitalowym nakładzie spotkał się z niezwykle dobrym przyjęciem w Polsce, jak za granicami naszego państwa.
Jakich artystów planujecie jeszcze wydać? Zdradzisz jakieś nazwiska?

Terminarz wydań wytwórni jest już zamknięty do końca tego roku. I jest sporo ciekawych rzeczy, które ujrzą światło dzienne po wakacjach, a co do nazwisk to kilka podam w następnym pytaniu, które zagoszczą w pewnym projekcie 😉
Czy planujecie też fizyczne wydawnictwa?
Pod koniec listopada planowane jest wydanie dwupłytowej składanki CD, która będzie łączyć producentów doświadczonych oraz tych, którzy dopiero stawiają kroki w produkcji techno. Na tę chwile możemy zdradzić, że na płytach znajdą się tacy artyści jak: Rommek, MTD czy Synthek, ale i również producenci z polskiej ziemi: Michał Wolski, Isnt czy The Effaith. Skład „nowych” utalentowanych producentów na tę chwilę wygląda równie dobrze, więc myślę, że cały projekt zaciekawi.
fot. Nowotniak
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →