Selekcja: Meg & Senthia

News

Sprawdzamy przedimprezową selekcję najciekawszych polskich didżejów. Posłuchaj co polecają! W tym tygodniu numery od duetu Meg & Senthia.

Czego właśnie słuchacie?

Meg: obecnie słucham albumu Toma Bioly „Heartbreak Hotel”, wydanego nakładem Permanent Vacation. Muszę przyznać, że label ten od początku swojego istnienia skradł moje serce. W swoich setach często powracam do numerów tam wydanych takich jak: Woolfy Vs. Projections – Jackie, Lauer – Alright, The Drifter & Benjamin Fröhlich – Waterville,  Bostro Pesopeo & Pional – Yes. Jest to elektronika, która w najlepszy sposób pokazuje, co gra w moim sercu i duszy.
Senthia: Bardzo podobnych rzeczy, jakich słuchała rok , jak nie lata, temu 🙂 Już od dłuższego czasu mój gust muzyczny oscyluje wokół brzmień etniczno-plemiennych i melodyjnej elektroniki. Przykłady kawałków, które ostatnio pojawiały się w moich setach: El Mundo – Ajuy (PHCK Remix), Raidho – The Beginning (Original Mix), Zigan Aldi – Halay (Chill Edit), Tara Brooks – Ukiyo (Original Mix), Feiertag – Retrospective (Instrumental), Zombies In Miami – Take Control (Simple Symmetry Remix).

Gdzie gracie w tym tygodniu?

Meg: W najbliższy weekend razem z Senthia gramy na imprezie urodzinowej klubu Prozak 2.0, który mam przyjemność prowadzić (poziom -2) od 5 lat. Przypadł nam w udziale support sympatycznego Bułgara, którego od początku istnienia miejsca chcieliśmy zaprosić, ale dopiero teraz się udało. Kink zagra swój live pierwszego dnia urodzin tj. piątek, 1 grudnia. Drugiego dnia już tylko tańczę z innymi gośćmi klubu do seta Marcela Dettmanna, który także uczci z nami urodziny Prozaka. Tego dnia odstawiam na bok swoją orientalną, płynącą elektronikę, którą razem z Senthią gramy podczas prozakowego cyklu „Orient Express” i na mojej playliście z pewnością znajdzie się: DAF – Sato Sato (Westbam ML Remix), Forriner – Goodnight (Shit Robot Remix), Adam Marshall – Core Dub (Original), Solitary Dancer – Birth Of Saturn (Original Mix) i na zakończenie: Marcus Marr – High Times (Original Mix).

Senthia: Prozak 2.0 – i tym samym urodziny najlepszego klubu w Polsce. Razem z Meg, będziemy mieć przyjemność zagrać support przed Kinkiem. Akurat w tym momencie leci mi w głośnikach jego live. Zachęcamy do sprawdzenia, tylko ostrzegam, że po odsłuchu na pewno będziecie chcieli odwiedzić Prozaka – będzie petarda!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


5 utworów, które macie ze sobą zawsze na imprezie?


Meg:
hahahha przyznam się, że ZAWSZE mam katalog „staruszki”. Są to moim zdaniem najwspanialsze numery, które uwielbiam grać na zakończenie długiego seta (takie lubię najbardziej), przypominają mi najlepsze imprezowe chwile w życiu, kojarzą się z miłością, dobrą zabawą i odpowiednio podane pomagają wyjść z klubu w parze, a nie samotnie 🙂 Serio, to działa!

i ostatni (spośród ponad 200 najpiękniejszych numerów)


Senthia:
I z tym jest trochę problem bo nigdy nie stworzyłam sobie folderu „pewniaka”. Na każdą imprezę przygotowuję nowy obszerny zestawik, z którego mogę wybierać. A co się znajdzie w zestawiku zależy od imprezy, z kim gram i w jakim czasie imprezy. Mam jednak swoje ukochane kawałki, które jednocześnie uważam za ponadczasowe. Do nich mogłabym zaliczyć m. in. utwory takich artystów jak Trentemoller, Bonobo, Clarian, John Tejada, czy poniższy przykładowy remix Robaga.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →