Wisłoujście Festival odbędzie się – zapewniają wyłączni organizatorzy

Fot. facebook.com/wisloujsciecom
News

Wobec weekendowej, dość niemiłej sensacjii za sprawą odwołania FEST Festivalu, pojawiły się wątpliwości co do tego, czy dojdzie do skutku inna impreza współtworzona przez tych samych organizatorów, a mianowicie Wisłoujście. Wydarzenie zaplanowane na 18-20 sierpnia odbędzie się - uspokają osoby za nie odpowiedzialne, wśród których nie ma już ludzi związanych z niedoszłym eventem w Chorzowie.

Związany z sopockim klubem Sfinks700 Łukasz “Vacos” Zieliński oraz Tomasz Bożyczko, właściciel klubu Parlament – to oni odpowiadają za tegoroczną edycję Wisłoujścia i najpewniej za wszystkie kolejne. Wobec rosnącej fali niepewności związanej z gdańskim festiwalem, Zieliński i Bożyczko postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i rozwiać wątpliwości.

Fot. facebook.com/wisloujsciecom

Wisłoujście odbędzie się. U sterów reprezentanci Trójmiasta

Spółka Festiwal Wisłoujście Sp z o.o. jest wyłącznym producentem festiwalu Wisłoujście. Aktualnie właścicielami spółki i jednocześnie członkami zarządu są wyłącznie Łukasz Zieliński i Tomasz Bożyczko. Dokumenty potwierdzające aktualny stan osobowy spółki oraz jej reprezentację zostały złożone do KRS i wkrótce zostaną opublikowane – powiedział Łukasz Zieliński w rozmowie z portalem Trojmiasto.pl

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. facebook.com/wisloujsciecom

W materiale autorstwa Alicji Olkowskiej, pojawia się zapewnienie ze strony obecnych i wyłącznych organizatorów Wisłoujścia, iż spółka odpowiedzialna za FEST Festival była jedynie podmiotem współpracującym przy jego organizacji, a nie za nią odpowiedzialnym. Dziś nie jest już związana w żaden sposób z gdańską imprezą.

Fot. facebook.com/wisloujsciecom

Wisłoujście już 18-20 sierpnia. Oto skład

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują ważność, a sama impreza ma odbyć się bez żadnych przeszkód w planowanym terminie, czyli 18-20 sierpnia. Skład Wisłoujścia pozostaje bez zmian i prezentuje się następująco:

A_GIM I AEN I Aftersunday I Aksamit I ALLG I An On Bast I Angelo Mike I Anja Kraft I Away with the fairies I Beskres I blank I Capo I Carla Roca I Charlie I Cocolino I Cranz I Cream I Cyryl I DCB I Deaf Can Dance I Deas I Dj Noseblunt I Dj Sleepover I DtekK I DUSS I Duszne Granie I EARGASM GOD I Edvvin I Eltron I Evius I foxall I Francesca I Fresh I Gibon I Gigi I Glasse I Glassz I Gościńska I Guiltee I Hedonist I Hekato I holoe I Iggy I Ikarvs I Jazxing I JOANA I John Waiter I Jurek Przeździecki I K.O.D I K0LIN I KOREA I KUAK I Last Robots I Laven I Leon I Luca Novicci I Lulu Malina I Maceuki I Makenzi I Meg I michael klein I Michal Zietara I Mihvu I MKO I Modifer I Monster I MROZ I naked relaxing I NFS I Ola Teks I OLGA I PAWEL I Penera I Piotr Ho I Pysh I Raidho I Rethe I Reza Future I Rodrigezz I Rudeboy I Rust I rybskie I RYSY I Sabre I Sarapata I Sassafras Tree I Seb I Sept I Shhron I Sincz I Skoczi I Sonik I Spectribe I Sylvie Maziarz I Szmer TAS I The Very Polish Cut Outs I Tom Glass I Trans Timmermans I Truant I Tuxedo I Tween I Vacos I Vi I virtual geisha I vitcat I Weikum I WencelPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →