Wisłoujście 2022 – wystartowała sprzedaż biletów

materiały prasowe
Eventpromo
Wisłoujście

Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji festiwal Wisłoujście powraca! W dniach 19-21 sierpnia 2022 ponownie zawitamy do gdańskiej Twierdzy, by podziwiać muzykę czołowych przedstawicieli polskiej muzyki klubowej. Sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie właśnie ruszyła. Sprawdźcie szczegóły!

Wisłoujście 2022 – polska scena elektroniczna górą

Festiwal Wisłoujście w Gdańsku to coroczne święto muzyki elektronicznej, którego line-up składa się wyłącznie z polskich artystów. To już piąta edycja imprezy na terenie zabytkowej Twierdzy na wybrzeżu. Oprócz wielu scen z różnymi gatunkami muzycznymi, niezwykłych dekoracji i licznych stref gastro oraz odpoczynku, organizatorzy wydarzenia planują także kilka nowości i niespodzianek, z którymi podzielą się już niebawem. Przypomnijmy – na ubiegłorocznej edycji wystąpiła gama polskich artystów reprezentujących eklektyczne brzmienia muzyki klubowej, między innymi: Aetha, AGIM, Aksamit, Beskres, Błażej Malinowski, Catz n’ Dogz, Concept of Thrill, CZELUŚĆ, Discox, Gigi, HATELOVE, Joana, Keytov, Klaudia Gawlas, Leon, Manoid, Meg, MELANIA ., ODRA, PAWEL, PENERA, Seb&Rodrigezz, Sept, Siasia, Violent. To zaledwie mała część z przepotężnego line-upu z poprzedniego roku – w tym przygotujcie się na jeszcze więcej!

Zobacz także: Dzień Kobiet a muzyka elektroniczna. Polskie producentki górą

Wisłoujście 2019 – official aftermovie

Wisłoujście 2022 – bilety

Już dziś, 14 kwietnia, organizatorzy Wisłoujścia w pierwszej kolejności uruchomili sprzedaż karnetów 3-dniowych Early Birds za 279 zł. Po ich wyprzedaniu w kolejce następna jest pula Regular, a przed wydarzeniem pula Last Call.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

I pula Early Bird za 279 zł jest dostępna od dzisiaj do wyprzedania. Karnety z drugiej puli Regular będą w cenie 299 zł, a z ostatniej Last Call za 319 zł. Bilety jednodniowe na piątek lub sobotę będzie można zakupić w cenie 169 zł, a na niedzielny after za 69 zł.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są na stronie festiwalu Wisłoujście.

Wisłoujście 2021

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →