Wisłoujście 2022 – wystartowała sprzedaż biletów

materiały prasowe
Eventpromo
Wisłoujście

Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji festiwal Wisłoujście powraca! W dniach 19-21 sierpnia 2022 ponownie zawitamy do gdańskiej Twierdzy, by podziwiać muzykę czołowych przedstawicieli polskiej muzyki klubowej. Sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie właśnie ruszyła. Sprawdźcie szczegóły!

Wisłoujście 2022 – polska scena elektroniczna górą

Festiwal Wisłoujście w Gdańsku to coroczne święto muzyki elektronicznej, którego line-up składa się wyłącznie z polskich artystów. To już piąta edycja imprezy na terenie zabytkowej Twierdzy na wybrzeżu. Oprócz wielu scen z różnymi gatunkami muzycznymi, niezwykłych dekoracji i licznych stref gastro oraz odpoczynku, organizatorzy wydarzenia planują także kilka nowości i niespodzianek, z którymi podzielą się już niebawem. Przypomnijmy – na ubiegłorocznej edycji wystąpiła gama polskich artystów reprezentujących eklektyczne brzmienia muzyki klubowej, między innymi: Aetha, AGIM, Aksamit, Beskres, Błażej Malinowski, Catz n’ Dogz, Concept of Thrill, CZELUŚĆ, Discox, Gigi, HATELOVE, Joana, Keytov, Klaudia Gawlas, Leon, Manoid, Meg, MELANIA ., ODRA, PAWEL, PENERA, Seb&Rodrigezz, Sept, Siasia, Violent. To zaledwie mała część z przepotężnego line-upu z poprzedniego roku – w tym przygotujcie się na jeszcze więcej!

Zobacz także: Dzień Kobiet a muzyka elektroniczna. Polskie producentki górą

Wisłoujście 2019 – official aftermovie

Wisłoujście 2022 – bilety

Już dziś, 14 kwietnia, organizatorzy Wisłoujścia w pierwszej kolejności uruchomili sprzedaż karnetów 3-dniowych Early Birds za 279 zł. Po ich wyprzedaniu w kolejce następna jest pula Regular, a przed wydarzeniem pula Last Call.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

I pula Early Bird za 279 zł jest dostępna od dzisiaj do wyprzedania. Karnety z drugiej puli Regular będą w cenie 299 zł, a z ostatniej Last Call za 319 zł. Bilety jednodniowe na piątek lub sobotę będzie można zakupić w cenie 169 zł, a na niedzielny after za 69 zł.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie dostępne są na stronie festiwalu Wisłoujście.

Wisłoujście 2021Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →