Wisłocontest 2022 – sprawdź, kto zagra na Wisłoujściu!

fot. Wisłoujście / Facebook
Eventpromo
Wisłoujście 2022

Dzień dobry! Jeśli byliście na FEST Festivalu w Parku Śląskim i brakuje Wam elektronicznych wrażeń, choćby po Edenie, to zaplanujcie najbliższy weekend w Gdańsku, bowiem ekipa Follow The Step ma dla Was piątą edycję festiwalu z najlepszą polską elektroniką – Wisłoujście.

Wisłoujście – powrót do Twierdzy

Festiwal Wisłoujście w Gdańsku to coroczne święto muzyki elektronicznej, którego line-up składa się wyłącznie z polskich artystów. W tym roku, podczas intensywnego trzydniowego elektronicznego festiwalu, w dniach 19-21 sierpnia będziemy bawić się w 4 lokacjach: Twierdzy, Raju, Szańcu oraz Bastionie. Każda ze scen będzie oscylowała wokół innych brzmień muzyki klubowej – każdy znajdzie coś dla siebie od łagodnych, melodyjnych setów, po mocne, industrialne, szybkie techno i wiele innych. A w tym roku na Wisłoujściu zagrają: Abyss, ABEDI, Aen, AGIM, Aksamit, ALLG, An On Bast, Angelo Mike, Bearing, Beskres, Błażej Malinowski, Capo, Carla Roca, Catz 'n Dogz, Charlie, CJ ART, Cranz, Cream, Cyryl, daisy cutter, Date with Kate, Davios, Diana 'd Rouze, DLV, Dtekk, DUSS, Eltron, Enigmatic, Evius, Florian Bernz, Foxall, Fresh, Gigi, Glasse, Glassz, Grażyna Biedroń, Guiltee, Gunther Schwartz , HATELOVE, Holiday80, holoe, IGGY, IKARVS, internal explorer, Jazxing, Joana, John Waiter, Jurek Przezdziecki, K.O.D, Kamil Kosik, kappa e ravve, Keczup, KOREA, Kosma, KUAK, Kuba Sojka, Leon, Lulu Malina, Maceuki, Macewicz, Malve, Manoid, Meg, Michael Klein, MIHVU, MKO, Modifer, Monster, naked relaxing, Neevald, Never TOFT, Noseblunt, Nowosad, NVYSN, Ola Teks, Pan JJ, PAWEL, Penera, Piotr Ho, Private Press, Pysh, Raidho, Random Sequence, Ravetoszyn, Ricardo, Rodrigezz, Rudeboy, Rysy, Sassafras Tree, Seb, Senthia, Sept, SICKDAT, Sincz, Skarby, Somewhen, Sonik, Spectribe, Szmer, TAS, Tenes, Trans Timmermans, Truant, Vacos, Vi, Vidno, vitcat, Weikum, WIOSNA, Zariush, ZaVVatjacy. Oczywiście poza muzyką spodziewajcie się niezwykłych dekoracji i licznych stref gastro i chillu.

BESKRES dj set by KAMP! @ WISŁOUJŚCIE 2019

Zobacz także: 9 DJ-ów i DJ-ek, którzy_re wnoszą nową energię do muzyki house

Wisłocontest 2022 – wyniki

Organizatorzy Wisłoujścia stawiają również na nowych, zdolnych didżejów i producentów lokalnej sceny. W tym roku wytypowano trzy sety w konkursie Wisłocontest. Laureaci zainaugurują wieczory na scenach Bastion, Szaniec oraz Twierdzy. Panie i Panowie – poniżej publikujemy zwycięskie sety! Gratulujemy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sickdat: Piątek, opening Scena Bastion

WIOSNA: Sobota, opening Scena Szaniec

Davios: Niedziela, opening Twierdza

Wisłoujście 2022 – bilety

Bilety na tegoroczną edycję festiwalu Wisłoujście możecie nabyć na stronie wydarzenia za 329 zł na cały weekend. Jednodniowe wejściówki na piątek i niedzielę są dostępne kolejno w cenach 189 zł oraz 69 zł. Wejściówki tylko na sobotę są niedostępne.

Wisłoujście Festival 2021 – Official Aftermovie


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →