Zamaskowany Kuba Sojka jako Poly Face rusza na podbój sceny electro

Fot. Kuba Sojka / Facebook
News
Kuba Sojka, Poły Face, New System

Kuba Sojka, za sprawą EP-ki New System, rozpoczyna swoją wydawniczą działalność pod nowym wcieleniem, Poly Face. Na swoje premierowego wydawnictwo, które ukazało się 28 maja, polski artysta wybrał nowopowstałą wytwórnię, POTOP.

Kuba Sojka przyzwyczaił nas do wielu związanych z jego działalnością sceniczną aspektów: wysokiej klasy produkcji, świetnych występów live czy… niezbyt aktywnej działalności socialmediowej. Powód, dla którego nasz rodak zobowiązany był tym razem zrobić wyjątek, jest nowy projekt. Zapoczątkowany na przełomie lat 2013/2014, swoim pierwszym uzewnętrznieniem mógł pochwalić się przy okazji premiery gry Cyberpunk 2077. Poly Face zdaniem Sojki ma być „powrotem do electro czy electro-bass ale również ma ona zawierać pewne elementy muzyki IDM, ghetto czy footwork, przywołując futurystyczny i cyfrowy obraz świata”.

Poly Face – New System

Kuba Sojka jako Poly Face

Kuba Sojka niemalże od samego początku znany jest jako producent detroit techno i deep house. Przez wiele lat nie mógł jednak znaleźć miejsca dla swojej twórczości skupionej na muzyce electro. Poly Face to nic innego jak robotyczne dźwięki, piękne, złożone i zapadające w pamięć melodie, połączone z solidną dawką basu. Do tego koncept skupiny wokół tajemniczego nakrycia twarzy, mającego kojarzyć się z nowym aliasem. Stworzona przez Adama Karkowskiego maska nawiązuje swoją budową do wielokątów i charakterystycznej estetyki i grafiki lat 80.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Długo zwlekałem z uruchomieniem tego projektu. Właściwie gdyby nie propozycja zrealizowania muzyki dla Cyberpunk 2077, to pewnie nadal Poly Face byłby tylko koncepcją. Dzisiaj jest faktem i niebawem pojawi się pierwsze oficjalne wydawnictwo tego projektu, pod postacią EP-ki New System dla wytwórni POTOP Records, za co też jestem wdzięczny Michał Piwowar. Jestem mega dumny z tego projektu i szczęśliwy że w końcu ujrzy on światło dzienne. Tym bardziej, że masa utworów z projektu Poly Face, przeleżało dobrych kilka lat na dysku mojego komputera. Teraz mogę się nimi z Wami podzielić!

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →