W Cyberpunku 2077 usłyszymy przedstawicieli polskiej sceny elektronicznej

News
Cyberpunk 2077  i polska elektronika

Mało która gra wywołuje tak wielkie poruszenie w świecie, jak najnowszy tytuł autorstwa CD PROJEKT. W Cyberpunk 2077 grają już miliony graczy, którzy podczas swoich wirtualnych wojaży po Night City usłyszą muzykę wyprodukowaną przez naszych rodzimych artystów.

Cyberpunk 2077  i polska elektronika

Lepszej promocji polskiej sceny elektronicznej nie mogliśmy sobie chyba wymarzyć. Wytwórnia płytowa MOST Records (label stworzony przez Prosto) ogłosiła dzisiaj, że została zaproszona przez producenta gier video CD PROJEKT do wzbogacania ścieżki dźwiękowej swojego najnowszego dzieła – Cyberpunk 2077, o naszą krajową muzykę. Efekt? Do gry trafiło 20 niepublikowanych nigdy wcześniej kawałków przygotowanych przez takich wykonawców jak m.in.: Private Press, Earth Trax / Bartosz Kruczyński, Kuba Sojka, Eltron, SLG, Chino, FOQL, Bartosz Zaskórski/Mchy i Porosty, Hatti Vatti & Lutto Lento.

Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogłem specjalnie na potrzeby gry stworzyć własną wizję, brudnego i futurystycznego detroit techno, electro oraz ghetto-tech – napisał w mediach społecznościowych Kuba Sojka

cyberpunk 2077

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Przypomnijmy, że wczoraj swoją muzyką do Cyberpunka zaprezentowała Nina Kraviz, o czym możecie przeczytać tutaj.

Cyberpunk 2077 – jedna z najbardziej wyczekiwanych premier ostatnich lat

Długo wyczekiwana przez graczy na całym globie gra Cyberpunk 2077 miała premierę dzisiaj chwilę po północy. W ciągu kilkunastu minut grało w nią już niemal milion osób. Nad ranem zaś stała się bestsellerem na platformie Steam. W grze wcielamy się w postać V – najemnika, który próbuje przeżyć w tym brutalnym świecie przyszłości i zdobyć implant gwarantujący nieśmiertelność.

Cyberpunk 2077 – Official TrailerPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →