Pozycja obowiązkowa dla każdego. Wspólny występ An On Bast, Jurka Przezdzieckiego i Kuby Sojki od teraz w sieci

Fot. Artur AEN Nowicki
News
An On Bast, Jurek Przezdziecki, Kuba Sojka, Tama, Poznań, podcast

Świeżo wrzucony do sieci set Magicznego trio An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka z ich ostatniej wizyty w Tamie rozbrzmiewa w naszych głośnikach od samego rana. Do smacznej kawusi jak znalazł. Podobny zabieg polecamy każdemu.

Dobrze wiemy, na co ich stać. W końcu nie raz, nie dwa mieliśmy okazję słyszeć ich na żywo w solowych występach. O klasie An On Bast, Jurka Przezdzieckiego i Kuby Sojki nie ma sensu nikogo przekonywać. Kto wie, ten wie, bookingi mówią sama za siebie, wydawnictwa tym bardziej. Podobnie jak ich świeżo wrzucony do sieci set z ostatniej wizyty w poznańskiej Tamie.

Magiczne trio, magiczny występ

Blisko dwie godziny w pełni improwizowanego live actu pełnego nowych inspiracji, ustawień w systemach modularnych czy nowych instrumentów w konfiguracjach. Zgodnie ze słowami Kuby Sojki z miniwywiadu przeprowadzonego z Pawłem Chałupą, mieliśmy otrzymać „coś specjalnego”. Jak wyszło? Musicie ocenić sami. Nam pozostaje rekomendacja w postaci niniejszego tekstu, który zapewne by nie powstał, gdyby nie było o czym pisać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pamiętacie? Wspominaliśmy Wam, że nasze magiczne trio: An On Bast, Jurek Przeździecki i Kuba Sojka wróciło razem na scenę! To była niesamowita noc w klubie Tama, gdzie trzech artystów wystąpiło razem – grając wspólnie na żywo. Żałować może każdy, kto mógł przyjść, a nie przyszedł… ale my nie będziemy pamiętliwi! Dlatego mamy dla Was coś specjalnego! Cały zapis audio z tego występu pojawił się na naszym kanale soundcloud i jest do Waszej dyspozycji – dziś, jutro i zawsze. Enjoy!

– C&C Bookings

Special live set: An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka @ Tama, Poznań 

Zakładając, że cykl Techno podcasty polskich artystów, obok których nie można przejść obojętnie nadal byłby z nami, ten autorstwa trio z C&C Bookings, widniałby na samej górze majowego zestawienia. Może kiedyś do niego wrócimy. Może.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →