Pozycja obowiązkowa dla każdego. Wspólny występ An On Bast, Jurka Przezdzieckiego i Kuby Sojki od teraz w sieci

Fot. Artur AEN Nowicki
News
An On Bast, Jurek Przezdziecki, Kuba Sojka, Tama, Poznań, podcast

Świeżo wrzucony do sieci set Magicznego trio An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka z ich ostatniej wizyty w Tamie rozbrzmiewa w naszych głośnikach od samego rana. Do smacznej kawusi jak znalazł. Podobny zabieg polecamy każdemu.

Dobrze wiemy, na co ich stać. W końcu nie raz, nie dwa mieliśmy okazję słyszeć ich na żywo w solowych występach. O klasie An On Bast, Jurka Przezdzieckiego i Kuby Sojki nie ma sensu nikogo przekonywać. Kto wie, ten wie, bookingi mówią sama za siebie, wydawnictwa tym bardziej. Podobnie jak ich świeżo wrzucony do sieci set z ostatniej wizyty w poznańskiej Tamie.

Magiczne trio, magiczny występ

Blisko dwie godziny w pełni improwizowanego live actu pełnego nowych inspiracji, ustawień w systemach modularnych czy nowych instrumentów w konfiguracjach. Zgodnie ze słowami Kuby Sojki z miniwywiadu przeprowadzonego z Pawłem Chałupą, mieliśmy otrzymać „coś specjalnego”. Jak wyszło? Musicie ocenić sami. Nam pozostaje rekomendacja w postaci niniejszego tekstu, który zapewne by nie powstał, gdyby nie było o czym pisać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pamiętacie? Wspominaliśmy Wam, że nasze magiczne trio: An On Bast, Jurek Przeździecki i Kuba Sojka wróciło razem na scenę! To była niesamowita noc w klubie Tama, gdzie trzech artystów wystąpiło razem – grając wspólnie na żywo. Żałować może każdy, kto mógł przyjść, a nie przyszedł… ale my nie będziemy pamiętliwi! Dlatego mamy dla Was coś specjalnego! Cały zapis audio z tego występu pojawił się na naszym kanale soundcloud i jest do Waszej dyspozycji – dziś, jutro i zawsze. Enjoy!

– C&C Bookings

Special live set: An On Bast & Jurek Przezdziecki & Kuba Sojka @ Tama, Poznań 

Zakładając, że cykl Techno podcasty polskich artystów, obok których nie można przejść obojętnie nadal byłby z nami, ten autorstwa trio z C&C Bookings, widniałby na samej górze majowego zestawienia. Może kiedyś do niego wrócimy. Może.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →