Nina Kraviz prezentuje swoją muzykę do Cyberpunka 2077

News
Cyberpunk 2077

Nina Kraviz wykonała dziś na żywo muzykę, którą skomponowała do Cyberpunka 2077. CD Projekt Red idzie szlakiem wytyczonym przez Rockstara i wynosi soundtrack swojego megahitu na zupełnie nowy poziom.

Nina Kraviz promuje soundtrack do gry

Ostatnie dni to istne cyberpunkowe szaleństwo. Uwaga dużej części polaków, jak i całego świata, spoczywa na nadchodzącej premierze polskiego tytułu. Kampania promocyjna pokazuję, jak reklamować wirtualną rozrywkę w sposób, którego jeszcze w naszym kraju nie uświadczyliśmy. Produkcja CD Projekt Red to bez dwóch zdań jedno z najważniejszych kulturalnych wydarzeń tego roku.

Cyberpunk 2077 — Oficjalny Zwiastun Premierowy — V

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak przystało na tytuł z segmentu AAA, Cyberpunk 2077 robi wszystko by pokazać jak bardzo dopieszczoną jest produkcją. Tyczy się to również ścieżki dźwiękowej do gry, która zawierać będzie specjalnie stworzone na jej potrzeby kawałki.

Nina Kraviz dla Cyberpunka 2077

Cyberpunk zapowiada się na nie lada gratkę dla miłośników „brzmień przyszłości”. Jak wiadomo, muzyka elektroniczna to gatunek, który w tej roli sprawdza się najlepiej. Dlatego też produkcja, która swoją premierę będzie miała już jutro w nocy najeżona będzie tego typu smaczkami.

Cyberpunk 2077 — Never Fade Away by P. T. Adamczyk & Olga Jankowska (SAMURAI Cover)

Za oprawę dźwiękową gry odpowiadać będzie znany i ceniony kompozytor, który stoi za wcześniejszymi produkcjami Redów – Marcin Przybyłowicz w tym Wiedźminami 3. Osobiście, po tym co zobaczyłem na zwiastunach i udostępnionych fragmentach rozrywki jestem bardzo spokojny o ten aspekt Cyberpunka 2077, a zarazem niezwykle nim zaintrygowany.

Dziś kolejną cegiełkę do muru mojej niezachwianej wiary dobre brzmienie gry dołożyła Nina Kraviz. Artystka wykonała trwający 25 minut live act podczas którego stanęła również za mikrofonem. No i co tu dużo mówić, mi się ten performance podobał, zwłaszcza ze względu na niezwykle szerokie spektrum getunkowe utworów. Od ambientowych teł, po ciężką stopę i nienachalne techno. Sprawdźcie sami!

Nina Kraviz for Cyberpunk 2077Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →