Wisłoujście już się rozgrzewa. Będą dwa festiwalowe weekendy

fot. Zuza Sosnowska
Festiwale News
wisłoujście 2021

Wisłoujście już szykuje się na tegoroczne lato, podczas którego będziemy mieli podwójną okazję aby bawić się w gdańskiej, zabytkowej Twierdzy. Sprawdźcie szczegóły!

Wisłoujście już się rozgrzewa

Zdaje się, że organizatorom Wisłoujścia nie straszne są żadne przeszkody. Udowodnili to już w zeszłym roku, organizując kolejną, bezpieczną, edycję swojego festiwalu, który odbył się z zachowaniem wszelkich obowiązujących zasad i obostrzeń sanitarnych. Można? Można!

Wisłoujścia i tym razem nie zabraknie w naszych festiwalowych terminarzach. Impreza jest już w gotowości i w zasadzie czeka jedynie na dobrą pogodę oraz pełnych entuzjazmu i spragnionych tanecznej zabawy pod scenami fanów muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zobacz również: Wisłoujście 2020: Festiwal w dobie pandemii [relacja]

Wisłoujście 2021: dwa weekendy z polską elektroniką i kilka innych nowości

W tym roku Wisłoujście zagra dwukrotnie, w dwa ostatnie weekendy wakacji: 20 – 22 oraz 27 – 29 sierpnia. Wszystko ponownie odbędzie się z zachowaniem wszelkich aktualnych zasad i obostrzeń epidemiologicznych oraz sanitarnych.

Chcąc się tego trzymać, organizatorzy postawili na powiększenie i przeniesienie w nowe miejsce jednej z ulubionych scen uczestników imprezy – sceny techno, tak aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo i umożliwić bawiącym się zachowywanie dystansu.

Kolejną niespodzianką tegorocznego Wisłoujścia będzie zupełnie nowa strefa ze sceną dzienną, która będzie otwarta od rana do wieczora i sprawi, że bramki festiwalowe będą czynne całą dobę. Dodatkowo, w informacji prasowej czytamy:

Powiew świeżości dotyczy także zaproszonych na tegoroczną edycję inicjatyw związanych z muzyką elektroniczną i artystów, których grono zostanie znacznie poszerzone, co umożliwi zaprezentowanie polskiej publiczności jeszcze szerszego spektrum muzyki elektronicznej – od subtelnych downtempowych brzmień, przez dark disco, house, industrialne techno, aż po bass i trap.

Organizatorzy szykują jeszcze kilka innych niespodzianek, ale oprócz nich nie zabraknie oczywiście stałych punktów imprezy, takich jak kilka różnych gatunkowo scen, niezwykłe dekoracje oraz liczne strefy gastro i chillu.

wisłoujście 2021

Wisłoujście, fot. Zuza Sosnowska

Wisłoujście 2021 – kto zagra? Line-up pierwszego weekendu

Tradycyjnie oczywiście line-up festiwalu składać się będzie wyłącznie z polskich artystów. I tak, podczas pierwszego weekendu Wisłoujścia zagrają: Aen, Aetha, Agartha, Aksamit, Amnesiac, Anii, bald, Beskres by Kamp!, Błażej Malinowski, Catz 'n dogz, Concept of thrill, CZELUŚĆ, daisy cutter, Deaf Can Dance, Discox, Felis Silvestris, Filip Sonik, Foxall, Gibon, Gigi, Glasse, hatelove, holoe, IKARVS live, Joana, John Waiter, Keytov, Klaudia Gawlas, KUAK, Kuba Korta, Last Robots, Leon, Malvee, Manoid, Meg, MELANIA, MI_OS, Michael Klein, MIHVU, Neevald, DJ Noseblunt, NVSYN, ODRA, Okami, PAWEL, Penera, Piotr Ho, Pysh, Raidho, Ricardo, Tenes, rraph, Saint Peter, Sassafras tree, Seb & Rodrigezz, Sept, Siasia, Sienn, Sincz, soulens, stpdmnk, TAS, Violent, Vitcat oraz Zariush.

Program drugiej daty tegorocznego Wisłoujścia nie został jeszcze ujawniony, ale ma ujrzeć światło dzienne w najbliższej przyszłości. Jak na razie organizatorzy zdradzają jedynie, że będzie nieco inną propozycją, jeśli chodzi o zapraszanych artystów.

Jedno jest pewne – nie może Was zabraknąć podczas tego wyjątkowego, polskiego święta muzyki elektronicznej! A zatem – do zobaczenia w Twierdzy!

Wisłoujście 2021

Wisłoujście 2021 – line-up pierwszego weekendu


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →