Mamy to! Błażej Malinowski i Claudio PRC z pierwszą wspólną EP-ką

News
Claudio PRC & Błażej Malinowski

Po wielu latach znajomości i wspólnych występach, nastał długo wyczekiwany przez wielu fanów twórczości obu panów dzień. Future Retro jest trzecią epką zainaugurowanego w marcu ubiegłego roku wydawnictwa 012 i pierwszą wspólną duetu Claudio PRC & Błażej Malinowski. 14 maja - save the date!

Dla polsko-włoskiego duetu mieszkającego w Berlinie, Future Retro jest dopiero pierwszym wspólnym projektem. Biorąc pod uwagę dość bogatą współpracę obu artystów, nie dziwi zatem fakt powstania 3-częściowej epki, w wydawnictwie należącym do Claudio Porceddu. Po czterech latach od wydania Volumi Dinamici, piątego albumu włoskiego producenta, na którym gościnnie wystąpił Błażej Malinowski, drogi obu panów krzyżowały się jedynie w trakcie klubowych występów. Do teraz.

Blazej Malinowski & Claudio PRC – Future Retro

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Błażej Malinowski & Claudio PRC premierowo na wspólnym EP

012 to założona przez Claudio PRC w 2020 roku „platforma badań nad sztuką i dźwiękiem”. Pierwsze dwa wydawnictwa to specjalne kolaboracje Włocha z SaffronKeira i Luigi Tozzim, oscylujące pomiędzy dźwiękami ambientu, atmosfery i głębokiego techno. Również najbliższa wpisuje się w kanony wytwórni, decydujące o jej końcowym wyglądzie. Oprawa graficzna, składająca się z serii ręcznie wykonanych obrazów, jest dziełem sardyńskiego ilustratora Michele Zuddasa.

W życiu wszystko jest cykliczne. Mówi się, że fala jest najistotniejszą formą tworzenia istniejącą w przyrodzie. Ludzie, chwile, przychodzą i odchodzą… takie jest prawo życia. Ale w rzeczywistości wszystkie cykle naszego życia są ze sobą powiązane, podczas gdy jeden się zamyka, inny się otwiera. 012 to nowy cykl, nowa przestrzeń poświęcona dźwiękom i sztuce.

– brzmi opis wytwórni.

Future Retro ukaże się 14 maja, a głównym jego formatem, oprócz wydanie cyfrowego, będzie winyl z okładką wydrukowaną na surowym papierze.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →