Mamy to! Błażej Malinowski i Claudio PRC z pierwszą wspólną EP-ką

News
Claudio PRC & Błażej Malinowski

Po wielu latach znajomości i wspólnych występach, nastał długo wyczekiwany przez wielu fanów twórczości obu panów dzień. Future Retro jest trzecią epką zainaugurowanego w marcu ubiegłego roku wydawnictwa 012 i pierwszą wspólną duetu Claudio PRC & Błażej Malinowski. 14 maja - save the date!

Dla polsko-włoskiego duetu mieszkającego w Berlinie, Future Retro jest dopiero pierwszym wspólnym projektem. Biorąc pod uwagę dość bogatą współpracę obu artystów, nie dziwi zatem fakt powstania 3-częściowej epki, w wydawnictwie należącym do Claudio Porceddu. Po czterech latach od wydania Volumi Dinamici, piątego albumu włoskiego producenta, na którym gościnnie wystąpił Błażej Malinowski, drogi obu panów krzyżowały się jedynie w trakcie klubowych występów. Do teraz.

Blazej Malinowski & Claudio PRC – Future Retro

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Błażej Malinowski & Claudio PRC premierowo na wspólnym EP

012 to założona przez Claudio PRC w 2020 roku „platforma badań nad sztuką i dźwiękiem”. Pierwsze dwa wydawnictwa to specjalne kolaboracje Włocha z SaffronKeira i Luigi Tozzim, oscylujące pomiędzy dźwiękami ambientu, atmosfery i głębokiego techno. Również najbliższa wpisuje się w kanony wytwórni, decydujące o jej końcowym wyglądzie. Oprawa graficzna, składająca się z serii ręcznie wykonanych obrazów, jest dziełem sardyńskiego ilustratora Michele Zuddasa.

W życiu wszystko jest cykliczne. Mówi się, że fala jest najistotniejszą formą tworzenia istniejącą w przyrodzie. Ludzie, chwile, przychodzą i odchodzą… takie jest prawo życia. Ale w rzeczywistości wszystkie cykle naszego życia są ze sobą powiązane, podczas gdy jeden się zamyka, inny się otwiera. 012 to nowy cykl, nowa przestrzeń poświęcona dźwiękom i sztuce.

– brzmi opis wytwórni.

Future Retro ukaże się 14 maja, a głównym jego formatem, oprócz wydanie cyfrowego, będzie winyl z okładką wydrukowaną na surowym papierze.



Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →