Błażej Malinowski założył własną wytwórnię

News
Błażej Malinowski - Intensywny koniec roku 2020

Do katalogu nowego labelu Inner Tension, założonego przez Błażeja Malinowskiego, trafią wykonawcy grający szeroko pojętą elektroniczną muzykę taneczną.

Błażej Malinowski w nowej roli

Pochodzący z Torunia Błażej Malinowski w ostatnim czasie z pewnością nie próżnował. Począwszy od 26 października, polski producent może pochwalić się kilkoma wartymi uwagi projektami, a teraz do swojej listy osiągnięć może dopisać otwarcie własnej wytwórni płytowej – Inner Tension.

Sprawdźcie: Intensywny koniec roku w wykonaniu Błażeja Malinowskiego

Pierwsze wydawnictwo nowego labelu nosi tytuł Katharsis (Inner Tension / INNT001). Jest to czterościeżkowa EP-ka zawierająca 3 utwory autorstwa samego Błażeja i 1 remiks Oscara Mulero. Dystrybucją wydawnictwa zajmie się Triple Vision Distribution.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Katharsis (z greckiego κάθαρσις oznacza „oczyszczenie”) odwołuje się w tym przypadku do oczyszczenia własnych emocji poprzez sztukę – pisze w informacji prasowej Błażej Malinowski

Błażej Malinowski Katharsis Lista utworów

  1. Katharsis
  2. Behind
  3. At The End
  4. At The End (Oscar Mulero Remix)

Błażej Malinowski

Okładka płyty Katharsis

Błażej Malinowski nadaje z Berlina

Błażej Malinowski to producent muzyczny, DJ oraz dziennikarz mieszkający obecnie w Berlinie. Jest kolekcjonerem płyt winylowych oraz wszystkich potencjalnie generujących dźwięk gadżetów. W swoich produkcjach zgłębia muzykę deep i dub techno. Jest założycielem projektu Why So Silent, który opiera się o wykonywanie muzyki na żywo z niemymi filmami w tle. Razem z Michałem Wolskim tworzy projekt Funfte Strasse, a ponadto związany jest z projektami Silent Season, Phorma, Technosoul i Kontrafaktum.

Błażej Malinowski – Instytut Live Streaming Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →