Soldout w przedsprzedaży przed hinduską wyprawą. Błażej Malinowski ogłasza nowe wydawnictwo Inner Tension

Fot. Krzysztof Karpiński
News
Błażej Malinowski, Inne Tension, Dasha Rush

Błażej Malinowski powraca z drugim wydawnictwem na Inner Tension. Po genialnie przyjętej EP-ce Katharsis z remiksem Oscara Mulero i jej totalnym soldoucie, nasz krajan zaserwował konkurencyjną pod względem wirtuozerii, Unpredictability Of Probability. Premierę krążka zaplanowano na 26 listopada.

Ledwo co powrócił ze swojej pierwszej podróży do Ameryki Łacińskiej, a już w momencie pisania tego newsa, zmieniał hotel w New Delhi. Zaplanowana na 4 dni trasa koncertowa po Indiach, w trakcie której pokonał ponad 4200 km, rozpoczęła się 21 października. Dwa dni po ogłoszeniu drugiej EP-ki w założonej przez siebie wytwórni Inner Tension, Błażej Malinowski pierwszy raz odwiedził New DehliHyderabadBangaloreGoa. Zanim jednak mieszkający w Berlinie artysta wyruszył na podbój Azji Południowej, zdążył zapowiedzieć Unpredictability Of Probability z niesamowitym remiksem Dashy Rush utworu Probability.

Blazej Malinowski – Probability

Błażej Malinowski. Pan Soldout

Sukces wydawnictwa łatwo jest sobie wyobrazić. Trudniej go zrealizować. Skromny z natury Błażej nie kryje radości ze wszystkich soldoutów pozycji sygnowanych swoim nazwiskiem. Dedykowane Katharsis bluzy i t-shirty rozeszły się w mgnieniu oka. Nikogo nie powinna zdziwić zatem powtórka z rozrywki przy okazji Unpredictability Of Probability. Skoro okrojona ilościowo przedsprzedaż nowej płyty skończyła się zanim ruszyła na dobre, ponowny sukces Inner Tension jest tylko kwestią czasu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pan Soldout Błażej Malinowski na poczet drugiej EP-ki ponownie idzie jak po swoje. Ponownie czaruje, hipnotyzuje, otula słuchacza swoim charakterystycznym stylem. Unpredictability Of Probability porusza tematykę mrocznych i tripped out techno podróży. Każdy z utworów mimo, iż tworzy odrębną historię, tytułowa nieprzewidywalność prawdopodobieństwa, pozwala postrzegać wydawnictwo, jako jedną spójną całość. Całość, w której Dasha Rush ze swoim darker shades remiksem Probability odnalazła się równie znakomicie, co Oscar Mulero na Khatarsis.

Inner Tension, Błażej Malinowski, Dasha Rush

Crème de la crème trzeciej w tym roku EP-ki Błażeja jest bez wątpienia ostatni numer na płycie, Unpredictability. Grany na długo przed oficjalnym ogłoszeniem pamiętany może być przez słuchaczy z closingu u boku Dtekka w trakcie ostatniego Wisłoujścia, tudzież drugiego dnia Up To Date Festival w FOMO. W oczekiwaniu na dzień premiery Unpredictability Of Probability zaplanowanej na 26 listopada, czekamy także na wieści o nowym merchu. Jak zapewnia sam Błażej, ma on się pojawić już niedługo.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →