Czołowy polski producent techno zagra na Ozora Festival 2023

Fot. via clubbingtv.com
News
Czołowy polski producent techno zagra na Ozora Festival 2023

Poznaliśmy część artystycznego programu przyszłorocznej edycji Ozora Festival. W pękającym od znakomitości line-upie znajdziemy między innymi naszego rodaka Blazeja Malinowskiego. Sprawdź, u czyjego boku zagra na jednym z najpopularniejszych psytrancowych festiwali na świecie.

Ozora Festival – węgierski raj muzyki psytrance

Ozora Festival to coroczny festiwal transformacji i sztuki odbywający się od 2004 roku w pobliżu małej wioski Dádpuszta. Wydarzenie to, zaraz obok Solar Festival, jest największym festiwalem na Węgrzech. Uchodzi także za jeden z największych festiwali psychedelic trance w Europie. Mała węgierska wioska przyciąga w swoje urokliwe miejsce – podobnie jak Boom, Burning Man lub Fusion – ponad 40 tysięcy odwiedzających.

Czołowy polski producent techno zagra na Ozora Festival 2023
fot. via orbmag.com

Wizja, determinacja i wiele kreatywnych energii uczyniły to miejsce tym, czym jest dzisiaj. Bez uczestników festiwalu – Ozorian – ta łąka mogłaby nigdy nie stać się jednym z najpiękniejszych, ciągle zmieniających się krajobrazów na ziemi. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach między 31 lipca a 6 sierpnia. W sprzedaży dostępna jest obecnie „zimowa” pula karnetów w cenie 220 euro – do zakupu za pośrednictwem strony organizatora.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wśród zaproszonych nasz człowiek

Właśnie poznaliśmy program przyszłorocznej edycji Ozora Festival. Naturalnie line-up skłania się w stronę fanów muzyki psytrance, który to gatunek dominuje i definiuje cały festiwal. Wśród zaproszonych pojawili się m.in. Total Eclipse, Infected Mushroom, Juno Reactor, Ace Ventura, Astrix i E-Clip.

Czytaj także: Polskie festiwale docenione na świecie! Szereg nominacji do nagród w prestiżowym European Festival Awards

Nas najbardziej interesuje pojawienie się w składzie naszego czołowego reprezentanta muzyki techno – Blazeja Malinowskiego. Blazej pojawi się na Ozorze na scenie PUMPUI, obok takich artystów jak Miles From Mars, Luis M, Tiga, Kasey Taylor, Polygonia, Vertex, Titusz oraz John Monkmann. Ozora będzie kolejnym europejskim przystankiem podczas przyszłorocznego tournée Blazeja. Przypomnijmy, tylko w tym roku wystąpił w takich miastach jak Ryga, Madryt, Berlin, Bordeaux, Rydze, Hamburgu czy Berlinie.

Czołowy polski producent techno zagra na Ozora Festival 2023
fot. materiały prasowe


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →