Audioriver Festival odsłania karty. Tych artystów i artystki zobaczymy na edycji 2022

Fot. Materiały prasowe organizatora
News
Audioriver Festival 2022

Organizatorzy Audioriver Festival nie chodzą na skróty. Ogłoszenie pierwszych artystów i artystek edycji 2022 płockiej imprezy jest tego najlepszym dowodem. Sprawdźcie, kto wylądował w line-upie przyszłorocznego Audioriver Festival. To się nazywa mocne uderzenie!

Jaki był ubiegły rok dla polskich festiwali, wszyscy wiemy. Wiele z nich nie odbyło się wcale lub postawiło na nieco zmienione, dostosowane do pandemicznych warunków edycje. Podobnie było z największym polskim festiwalem muzyki elektronicznej – Audioriver Festival. Organizatorzy nie zawiedli fanów – nietuzinkowa odsłona Audioriver Park Edition 2021 spotkała się z pozytywnym przyjęciem, lecz umówmy się – wszyscy czekamy na powrót festiwalu w pełnej krasie i w doskonale znanej każdemu formule. Czekamy i liczymy na to, że w roku 2022 impreza powróci właśnie w takim wydaniu, w jakim odbywała się przez lata.

Audioriver Festival 2022. Powrócić do Płocka

Organizatorzy płockiego festiwalu patrzą w przyszłość z entuzjazmem. Na tę chwilę oni sami – podobnie jak chyba my wszyscy – zakładają, że przyszłoroczna odsłona eventu odbędzie się w normalnych, przedpandemicznych warunkach. By jeszcze mocniej zatęsknić do spotkań w Płocku i jeszcze bardziej narobić sobie apetytu na kolejną edycję imprezy, włodarze postanowili odsłonić karty skrywające nazwy dwunastu pierwszych artystów, artystek i zespołów zaproszonych do występu na Audioriver Festival 2022.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2019 – official aftermovie

Audioriver Festival 2022. Szeroka perspektywa

W tym gronie mamy wszystko – światowej sławy, doskonale znane polskiej publiczności nazwiska, postacie o niemal kultowym statusie oraz czołowi rodzimi artyści i artystki. Chciałoby się rzec, że ogłoszenie Audioriver Festival to „dla każdego, coś miłego”, lecz byłoby to duże uproszczenie – to po prostu dowód na to, że świat muzyki elektronicznej mieni się setkami odcieni, a w jego obrębie funkcjonuje mnóstwo różniących się od siebie scen, środowisk czy gatunków.

Audioriver Festival

Audioriver Festival 2022 – pierwsze ogłoszenie

Audioriver Festival to miejsce, w którym fani i fanki tej lub innej stylistyki mogą wspólnie bawić się i spędzić znakomity czas. W roku 2022 ten czas wypełni im muzyka następujących artystów i artystek. Przed Wami pierwsze ogłoszenie Audioriver Festival 2022!

BAASCH

Audioriver Festival 2022 - Baasch

Baasch

CORMAC

Audioriver Festival 2022 - Cormac

Cormac

DASHA RUsH B2B BŁAZEJ MALINOWSKI

Audioriver Festival 2022 - Dasha Rush b2b Błażej Malinowski

Dasha Rush b2b Błażej Malinowski

DIXON B2B AME

Audioriver Festival 2022 - Dixon b2b Ame

Dixon b2b Ame

GORGON CITY

Audioriver Festival 2022 - Gorgon City

Gorgon City

HORSE MEET DISCO

Audioriver Festival 2022 - Horse Meet Disco

Horse Meet Disco

I HATE MODELS

Audioriver Festival 2022 - I Hate Models

I Hate Models

LEN FAKI

Audioriver Festival 2022 - Len Faki

Len Faki

MONSTER

Audioriver Festival 2022 - Monster

Monster

SEVDALIZA

Audioriver Festival 2022 - Sevdaliza

Sevdaliza

SOMETHING SOMETHING

Audioriver Festival 2022 - Something Something

Something Something

S.P.Y ft. MC LOWQUI

Audioriver Festival 2022 - S.P.Y ft. MC LowQui.Y

S.P.Y ft. MC LowQui

Audioriver Festival 2022. Kogo zobaczymy?

Jak można było przewidzieć, część ogłoszeń Audioriver Festival stanowią artyści_tki, którzy mieli pojawić się w Płocku w 2020 roku. Mowa tu o takich postaciach jak m.in. Len Faki czy Gorgon City. Ogromnie cieszy obecność polskich twórców_yń wśród tak dużych nazw. Tym bardziej, że mówimy o czołowych reprezentantach_tkach krajowej sceny klubowej, w dodatku z różnych jej biegunów. Są nimi Baasch, Błażej Malinowski (w b2b z Dashą Rush) i Monster. Nie mogło zabraknąć doskonale znanych lokalnej publiczności postaci – tu wystarczy wymienić Dixona i Ame czy I Hate ModelsNiewątpliwie ogromną gratką będą występy Sevdalizy, Something Something, Cormaca, Horse Meet Disco oraz S.P.Y z MC LowQui.

Audioriver Festival 2022 – znamy datę

Organizatorzy podzielili się również datą przyszłorocznej edycji. Na Audioriver Festival 2022 spotkamy się w dnaich 29-31 lipca. Czekamy na kolejne ogłoszenia i mówimy „do zobaczenia w Płocku”!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →