Audioriver Festival 2020 został odwołany

Festiwale News
Audioriver Festival

Stało się to, czego wielu z nas obawiało się od dawna. Organizator największego festiwalu muzyki elektronicznej w naszym kraju -  Audioriver 2020 właśnie ogłosił, że festiwal został przeniesiony.

Czarny dzień dla polskiej sceny festiwalowej

Piątek 17 kwietnia 2020 zapamiętamy jako jeden z najgorszych dni dla branży festiwalowej w naszym kraju. Orange Warsaw Festival, Sunrise Festival, a dosłownie przed chwilą organizator Audioriver Festival – wszyscy oni wydali dzisiaj oświadczenie o odwołaniu swoich edycji w 2020 roku. Choć wydarzenia mają być przełożone na przyszły rok, gdy jak mamy wszyscy nadzieję, sytuacja z pandemią koronawirusa zostanie pozytywnie wyjaśniona, pozostaje wielki smutek. Gdy tak duże podmioty decydują się na odwołanie eventów, pozostaje przestać mieć złudzenia co do pomyślnej przyszłości tegorocznego festiwalowego lata…

Audioriver Festival 2020 odwołany

Tegoroczny Audioriver Festival 2020 miał odbyć się w dniach 24-26 lipca. Na płockiej plaży zagrać mieli m.in. BICEP, Len Faki, Mathame, Paula Temple b2b SNTS,Claptone, Joris Voorn, Mind Against, Solomun i inni. W tym roku więc nie pobawimy się podczas niedzielnego Sun/Day ani nie zaśpiewamy „sto lat” z okazji 15-tej edycji festiwalu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak ważne to dla Was wydarzenie, dajecie nam do zrozumienia praktycznie co roku nominując Audioriver do miana Festiwalu Roku w naszym plebiscycie Munoludy. Jaka przyszłość czeka w takim razie płockie wydarzenie? Odrobinę światła rzuca wydane właśnie oświadczenie organizatora.

Audioriver 2020 odwołane

Audioriver Festival 2020 odwołany – oświadczenie organizatora

O godzinie 18:00 zostało wydane oświadczenie organizatora Audioriver Festival 2020. Przeczytajcie:

Rodzino Audioriver,
 
zgodnie z obowiązującymi decyzjami administracyjnymi dotyczącymi imprez masowych, jesteśmy zmuszeni do tego, aby odwołać Audioriver w dniach 24-26 lipca 2020 r.
 
Tegoroczna edycja miała mieć dla nas wyjątkowe znaczenie – mieliśmy spotkać się z Wami już po raz piętnasty i dokładaliśmy wszelkich starań, aby pod każdym względem ten jubileusz wypadł jak najlepiej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni za Wasze wsparcie i radość, jaką dajecie nam każdego dnia. Będziemy to powtarzać zawsze – Audioriver to Wy :).
 
Bardzo dziękujemy także Partnerom i Sponsorom tej edycji festiwalu: Miastu Płock, Płockiemu Ośrodkowi Kultury i Sztuki im. Themersonów, True Music, BURN Energy Drink, Vype, Coca-Cola i Kompania Piwowarska S.A.
 
Zarówno dla nas, jak i dla wielu innych promotorów, organizatorów wydarzeń oraz Artystów obecna sytuacja nie jest łatwa. Choć nie wydarzy się to już w tym roku, mamy wielką nadzieję, że jubileusz Audioriver dojdzie do skutku w takiej formie, którą planowaliśmy i że wszyscy spotkamy się w Płocku w innym terminie. To Nasze wspólne święto i wierzymy, że spędzimy je razem!
 
Kupione przez Was wejściówki na ten rok zachowują ważność na festiwal, który odbędzie się w nowej dacie. Zachęcamy Was do tego, abyście zachowali swoje karnety do tego czasu – będzie to dla nas ogromne wsparcie. Liczymy, że spotkamy się na festiwalu w tym samym składzie.
Dla tych, którzy będą chcieli dokonać zwrotu, w ciągu najbliższych dni uruchomimy odpowiednią procedurę na stronie ebilet.pl. Otrzymacie zwrot wartości biletów w 100%. . Wszystkie informacje będziemy Wam przekazywać na bieżąco.
 
Nas wszystkich czeka lato inne niż dotychczas. Najważniejsze w tym czasie jest bezpieczeństwo, dlatego gorąco apelujemy o Waszą ostrożność, troskę o siebie i innych oraz cierpliwość. Bądźcie zdrowi, uważajcie na siebie i mamy nadzieję, że z jeszcze większą energią zobaczymy się wkrótce 🙂
 
Audioriver will return!
Audioriver Team

Branża eventowa zagrożona #razemtańczymyrazemwalczymy

Patrząc na obecną sytuację na całym świecie zagrożeni nie są tylko organizatorzy, ale także podwykonawcy, technicy, agencje oraz artyści. Nikt nie wie, ile potrwa obecny stan, a wsparcia od głów państwa polskiego nie widać. Wczorajsze słowa o imprezach masowych nie napawają zbytnim optymizmem, co odbiło się szerokim echem w internecie.

Powstała już petycja do Rządu RP o pomoc dla branży eventowej, która wbrew temu, co we wczorajszym wystąpieniu oświadczył polski rząd, ma spory wpływ na gospodarkę i rozwój kulturalny Polaków. Swój podpis można złożyć tutaj.

Petycja ws. rządowego wsparcia branży kulturalno-rozrywkowej
#razemtańczymyrazemwalczymy

Zobacz także: Powrót klubów i festiwali? Rząd mówi „nie”.

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →