Audioriver 2021 będzie festiwalem czterodniowym? Oświadczenie organizatorów

Festiwale News
Audioriver 2021 dodatkowy czwartek Repeta 1 sierpnia oświadczenie organizatorów

Jeszcze nie milkną echa wywołane poniedziałkowym ogłoszeniem dodatkowego dnia na Audioriver 2021, a już organizatorzy postanowili podzielić się z nami swoimi kolejnymi planami na przyszłość. Wygląda na to, że głos społeczności zostanie wysłuchany.

Audioriver 2021 – Repeta

Poniedziałkowy poranek przyniósł nam nowe wieści z obozu organizatorów Audioriver, niestety 2021. W ten dzień ekipa postanowiła podzielić się z nami informacją o nadchodzących zmianach w formule przyszłorocznego festiwalu. W powietrzu wisiało spore napięcie wynikające z uprzedniej zapowiedzi o niespodziance szykowanej dla uczestników wydarzenia.

Opary tajemnicy rozwiane zostały wraz z zapowiedzią kolejnego dnia imprezy – Repety. Odbędzie się ona 1 sierpnia przyszłego roku, czyli tydzień po właściwym festiwalu Audioriver (23-25 lipca). Bonusowe wydarzenie nawiązywać będzie do cieszącego się wielką popularnością, ostatniego dnia AudioriverSun/Day. W ten dzień pasjonaci muzyki elektronicznej ponownie zgromadzą się w płockim parku, by świętować w rytm odrobinę spokojniejszej muzyki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Sun/Day 2018 – official aftermovie

Decyzja organizatorów odbiła się niezwykle szerokim echem wśród internetowej społeczności fanów. Wielu z nich narzekało na datę, wszak to tydzień po właściwym wydarzeniu, i wyrażało swoje niezadowolenie z niemożności uczestnictwa, ze względów chociażby czysto logistycznych. Wczoraj organizatorzy postanowili wytłumaczyć, o co chodzi z Repetą i podnieść na duchu wszystkich niezadowolonych ze zmian.

Audioriver 2021 rozpocznie się w czwartek 22 lipca? „Pracujemy nad tym”

W opublikowanym w godzinach wieczornych oświadczeniu włodarze największego festiwalu elektronicznego w Polsce wyjaśnili, czym kierowali się podejmując takie, a nie inne kroki związane z wydłużeniem Audioriver 2021:

Zdecydowaliśmy się na Repetę w kolejną niedzielę, ponieważ festiwalowy czwartek nie może wyglądać tak, jak weekendowe wydarzenia związane z Audioriver. To wciąż część roboczego tygodnia pracy, a generowany przez nas dźwięk nie może przeszkadzać mieszkańcom Płocka.

Ale to nie wszystko! Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom, ekipa postanowiła rozpocząć pracę nad urzeczywistnieniem marzenia wielu z Was. Całkiem prawdopodobne, że festiwal wystartuje już w czwartek, 22 lipca:

Po otrzymaniu wielu Waszych głosów, pracujemy nad tym, aby zorganizować dodatkowe wydarzenie w czwartek, 22 lipca 2021 r. w godzinach nieuciążliwych dla mieszkańców miasta 🙂 Mamy nadzieję, że tę informację będziemy mogli potwierdzić wkrótce.

Z dalszej części oświadczenia możemy dowiedzieć się m.in. jak wyglądać będzie procedura zwrotu zakupionych biletów i jakie usprawnienia czekają nas w przyszłym roku.

Oświadczenie organizatorów Audioriver 2021

Kochani,

Otrzymaliśmy wczoraj mnóstwo głosów o tym, że liczyliście na to, aby to czwartek był dodatkowym dniem 15….

Opublikowany przez Audioriver Festival Wtorek, 12 maja 2020

 

Osobiście niezwykle cieszy mnie postawa organizatorów Audioriver 2021. Dawno nie widziałem równie dobrze i dorośle prowadzonego dialogu z fanami. Tutaj nie ma miejsca na owijanie w bawełnę. Czapki z głów!

fot. Artur AEN NowickiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →