Znamy datę dodatkowego dnia Audioriver 2021

Festiwale
Audioriver 2021 potrwa dzień dłużej. Znamy szczegóły

Organizatorzy Audioriver 2021 kilka dni temu informowali, że festiwal potrwa dłużej. Właśnie poznaliśmy datę dodatkowego dnia.

W 2020 roku miała się odbyć 15. edycja Audioriver. Niestety, w związku z pandemią i towarzyszącymi jej obostrzeniami, wydarzenie musiało zostać odwołane. Organizatorzy jednak szybko podali nową datę – 23-25 lipca 2021. Oprócz tego, roczna przerwa zostanie zrekompensowana dodatkowym dniem.

Audioriver 2021 potrwa dłużej. Znamy datę dodatkowego dnia festiwalu

W przyszłym roku oprócz ostatniego weekendu lipca, w Płocku spotkamy się także w pierwszy dzień sierpnia. Dodatkowy dzień festiwalu odbędzie się w płockim parku, gdzie od lat odbywa się dzienna impreza na zakończenie Audioriver – Sun/Day.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2021 dodatkowy dzień
fot. Artur AEN Nowicki

Audioriver Sun/Day 2 – Repeta! 1 sierpnia 2021 w Płocku

Płock to piękne miejsce, które warto odwiedzać znacznie częściej niż tylko raz na 12 miesięcy. Ze względu na to, że nie zobaczymy się w tym roku, wspólnie z władzami miasta zapraszamy na przyszłoroczny weekend z Audioriver w podwójnej dawce. Tydzień po zakończeniu festiwalu będziemy kontynuować świętowanie naszego jubileuszu w różnych miejscach Płocka i odkrywać jego oblicze w nieco spokojniejszej atmosferze. Zaczniemy kilkoma darmowymi aktywnościami w sobotę, 31 lipca, a następnego dnia czeka nas Sun/Day repeta w pełnym wymiarze. Będą dekoracje, światła, zapowiedziane trzy sceny i cała niedzielna magia. – mówi Piotr Orlicz-Rabiega, szef festiwalu

Audioriver 2021 potrwa jeden dzień dłużej

Audioriver 2021 – sprzedaż biletów

W sprzedaży są już dostępne 4-dniowe karnety, które uprawniają do wejścia na festiwalowy weekend w dniach 23-25 lipca oraz dodatkowe wydarzenie, zaplanowane na 1 sierpnia. Przypominamy, że dwudniowe i trzydniowe karnety zakupione na Audioriver 2020 zachowują swoją ważność na festiwal w nowej dacie. Ich posiadacze mogą poszerzyć swoje wejściówki o dodatkowe dni.

fot. Artur AEN NowickiPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →