Audioriver z nową datą. Niedługo rusza sprzedaż biletów na festiwal

News
Audioriver 2019

Festiwalowe lato 2020 w Polsce zostało praktycznie całkowicie odwołane. Organizatorzy Audioriver nie składają jednak broni i ogłaszają nowy termin festiwalu w przyszłym roku.

Audioriver 2021 ma już datę

Jak zapewne wszyscy już się zorientowali, w związku z pandemią COVID-19, odwołanych zostało większość letnich festiwali. Nie inaczej było w przypadku naszego ukochanego Audioriver 2020.

17 kwietnia, wraz z nowymi obostrzeniami, dotyczącymi przeciwdziałaniu obecnej sytuacji epidemiologicznej, odwołanych zostało wiele imprez masowych, które miały odbyć się w przeciągu następnych 2-3 miesięcy. Jak się okazuje, wirus to jednak za mało, by sprawić, żeby muzyka przestała grać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Muno.pl dla Audioriver 2019

Przed chwilą organizatorzy najbardziej uznanego polskiego festiwalu z muzyką elektroniczną, ogłosili plany na najbliższe miesiące oraz nową datę wydarzenia. Następna edycja festiwalu – Audioriver 2021 odbędzie się w dniach 23-25 lipca 2021 roku. Z racji, że tegoroczna edycja miała stanowić podziękowanie za wspólnie spędzone 15 lat, włodarze zapewniają, że przygotują dla fanów niespodziankę. Więcej informacji usłyszymy wkrótce.

Audioriver 2021 – kiedy rusza sprzedaż biletów?

Wraz z informacją o nowej dacie, organizatorzy Audioriver 2021 poinformowali, że z dniem 4 maja do sprzedaży wracają wejściówki na przyszłoroczną edycję. Oczywiście, zakupione w tym roku bilety utrzymują swoją ważność na przyszłoroczny termin. Osoby, które chcą dokonać zwrotu, wciąż mogą skorzystać z przeznaczonej do tego procedury. Pamiętajmy, że każdy zatrzymany karnet stanowi duże wsparcie dla organizatorów.

Audioriver 2021 – czy line-up zapowiedziany na edycję 2020 pozostanie bez zmian?

Przypomnijmy, że podczas tegorocznej edycji Audioriver zagrać mieli m. in. Claptone, Degs, I Hate Models, Joris Voorn, KAMP!, Mind Against, Neon Chambers live, Noisia DJ set (Farewell Tour), Solomun, THE PROTOTYPES  BICEP live, Gorgon City, The High Contrast Band, Len Faki, Mathame, Orbital, Paula Temple b2b SNTS, Spor, VTSS, Artbat, Bryan Gee ft. MC Felon, Catz ‚n Dogz, Dr. Rubinstein, Fred V, Joyhauser, Lane 8, Kas:st live, Viper Diva (Shlømo & Hadone) live, Zardonic & Fickle6 present Takeover, ZHU.

Line-up wyglądał niesamowicie interesująco. W chwili obecnej cała ekipa organizacyjna Audioriver ciężko pracuje nad przełożeniem programu ogłoszonego przed edycją 2020, na przyszły rok.  Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku uda się ponownie zabookować choć część z tych artystów.

Audioriver 2021 – oświadczenie organizatorów

Kochani,

Choć obecna sytuacja mocno pokrzyżowała nam plany i musieliśmy odwołać tegoroczny festiwal, nie dopuszczaliśmy…

Opublikowany przez Audioriver Festival Czwartek, 30 kwietnia 2020Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →