Audioriver 2021 potrwa dłużej

Festiwale News
Audioriver z nową inicjatywą społeczną

Organizatorzy Audioriver 2021 robią co mogą, by podnieść nas na duchu. Choć wiadomo już, że tegoroczna edycja festiwalu nie odbędzie się, to włodarze śpieszą nieść nam dobre wieści.

Audioriver 2020 odwołane

Już od przeszło 2 tygodni żyjemy w rzeczywistości, w której letnie festiwale w większości się nie odbędą. Ze względu na obostrzenia wynikające z nowych przepisów, które w zamyśle przeciwdziałać mają dalszemu rozprzestrzenianiu się COVID-19, imprezy masowe wydają się czymś odległym i nierealnym.

Jeszcze niedawno organizatorzy najważniejszego wydarzenia dla fanów muzyki elektronicznej w Polsce – Audioriver Festival zapowiedzieli nowy termin imprezy. Poinformowali też o tym, że bilety nie tracą swojej ważności i poprosili o niezwracanie ich. Wspomnieli również o niespodziance, którą szykują dla publiczności. Dziś postanowili odsłonić karty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2021
Audioriver 2019, Fot. Zosia Paśnik

Na Audioriver 2021 będziemy bawić się dłużej

Wiemy już, że Audioriver 2021 będzie imprezą dłuższą niż poprzednio. Festiwalowicze bawić się będą o jeden dzień więcej niż zwykle. Co to dokładnie oznacza? Czy festiwal rozciągnie się na poniedziałek 26 lipca, czy może rozpocznie się już w czwartek 22 lipca?  Tego, jak zapewniają organizatorzy, dowiemy się już za kilka dni – 11 maja.

Oświadczenie organizatorów Audioriver 2021:

Wspominaliśmy o niespodziankach i oto jedna z nich – Audioriver 2021 potrwa o jeden dzień dłużej! Więcej szczegółów zdradzimy w poniedziałek 😉

Opublikowany przez Audioriver Festival Czwartek, 7 maja 2020

Audioriver 2021 – czy line-up pozostanie bez zmian?

Przy okazji rozwiania resztek tajemnicy poznać mamy również kolejne ogłoszenie wykonawców. Sytuacja jest niezwykle ciekawa, gdyż nie wiemy jeszcze, czy ekipie Audioriver udało się przenieść większość tegorocznych bookingów na przyszły rok, czy może line-up nabierze zupełnie nowego kształtu.

Audioriver 2021
Audioriver 2019, Fot. AEN Artur Nowicki

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →