Trzeci odcinek Munocastu już dziś! Gościem Monster

News

Dwa tygodnie od publikacji drugiej odsłony naszego cyklu Munocast, wracamy do Was z częścią numer trzy. Łukasz Kowalka i Hubert Grupa w skromne progi naszego poznańskiego studia zaprosili Monster DJ. Premiera odcinka już dzisiaj, 18 maja, o godzinie 20:00.

Bądź na bieżąco!
Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

W drugim odcinku Munocastu naszym gościem był Marcin Czubala, który w szczegółowy sposób opowiedział o swoich sukcesach, budowaniu lokalnej czy podróżach do Meksyku, Japonii czy Wenezueli.

Marcin Czubala: Nadal jesteśmy marginesem sceny klubowej | MUNOCAST 002

Munocast 003 – Monster: „Najważniejsza w DJingu jest odwaga”

Natomiast już dzisiaj zapraszamy na kolejną ciekawą i merytoryczną rozmowę z równie ważną personą dla poznańskiej sceny. Monster DJ to jedna z najbardziej utalentowanych DJ-ek na polskiej scenie. Reprezentantka kolektywu Oramics, rezydentka w poznańskim Projekt LAB, artystka, która naprawdę troszczy się o pozycję kobiet, osób niebinarnych i środowiska LGBTQ+ na rodzimej scenie klubowej. W swojej karierze występowała przed wieloma wspaniałymi osobistościami. Na swoim koncie ma również mixy dla Resident Advisor oraz Mixmag.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kolejny Munocast już w dzisiaj

Premiera najnowszego odcinka już dziś o godzinie 20:00 na kanale IDĘWTANGO na YouTube.


Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Bądź na bieżąco! Subskrybuj kanał IDĘWTANGO na Youtube

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →