Audioriver 2022

Audioriver 2022

Lokalizacja

Płock Plaża

Rybaki 8, 09-401 Płock

Od 2006 roku Audioriver Festival odbywa się w Płocku. Miasto to słynie nie tylko z tego, że przepływająca przez nie rzeka Wisła tworzy w tym miejscu jedno z największych swoich koryt. Płock to pełna uroku miejscowość, której atuty co roku doceniają tysiące gości przyjeżdżających na Audioriver Festival. W trakcie tego wydarzenia, miasto wypełnia muzyka i pozytywna energia. Oprócz Audioriver Festival, Płock odwiedzają turyści chcący m.in. podziwiać klimatyczną starówkę oraz fantastyczne tereny zielone.

Audioriver 2022 - najważniejsze informacje

Audioriver 2022 odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2022 w Płocku.

Podobnie, jak w latach ubiegłych, płocka plaża, nad którą wznosi się Wzgórze Tumskie, stanowić będzie główną przestrzeń Audioriver. To właśnie tutaj, nad Wisłą, zlokalizowane są sceny i pozostałe elementy festiwalowego pola. Z uwielbianej zarówno przez mieszkańców, jak i gości Audioriver skarpy, rozciąga się widok na Main Stage, a także inne obiekty. Podczas edycji 2019, w ramach festiwalu funkcjonowało aż osiem scen, a do tego liczne strefy, m.in. z gastronomią.

Audioriver Festival to nie tylko nocne harce. To także mnóstwo interesujących wydarzeń odbywających się w ciągu dnia. Zanim rozpoczną się wieczorne występy, Stary Rynek w Płocku jest miejscem, do którego najchętniej zmierzają festiwalowicze. Bliska odległość od plaży oraz dogodny dostęp do pozostałych punktów miasta sprawiają, że organizatorzy Audioriver ulokowali tutaj przestrzeń, w której odbywają się m.in. Targi Muzyczne Audioriver, spotkania z artystami i darmowe występy, będące atrakcją także dla samych mieszkańców Płocka.

Po piątku i sobocie, będących dniami, podczas których dzieje się najwięcej, przychodzi pora na Sun/Day. Inicjatywa, która została zapoczątkowana w 2014 roku, z miejsca podbiła serca fanów festiwalu Audioriver. Wydarzenie odbywa się w niedzielę, trzeciego dnia płockiej imprezy. Od 2015 roku Sun/Day ma miejsce w urokliwym parku pomiędzy ulicami Mostową i Rybaki. Na ten jeden dzień, przestrzeń ta zamienia się w rajski ogród wypełniony uśmiechami, najlepszą muzyką i feerią kolorów.

Audioriver 2022 - line-up

Adriatique
Aksamit
Âme b2b Dixon
Baasch
BICEP live
Cormac
Dasha Rush b2b Błażej Malinowski
DJ Fresh
DJ Holographic
Filip Sonik b2b Mihvu
Gorgon City
Harriet Jaxxon
Horse Meat Disco
I Hate Models
KAS:ST live
Kasra
Len Faki
Monster
Neon Chambers live
Octo Octa
Paula Temple b2b SNTS
Roi Perez
S.P.Y ft. MC LowQui
Sevdaliza
Something Something

Audioriver 2022 - Newsy

Audioriver 2022 - relacje

Audioriver 2022 - wywiady

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →