Audioriver Festival 2023 z kolejnym ogłoszeniem. Znamy skład i podział scen na Sun/Day

fot. via facebook.com/audioriver
Eventpromo
Audioriver

Nadszedł czas, aby stopniowo dopinać ostatnie ogłoszenia Audioriver Festival 2023 - oto przedostatnia deklaracja programowa. W okresie od 28 do 30 lipca do Płocka przybędzie ponad sto twórców. Tradycyjnie, najważniejsze polskie święto muzyki elektronicznej zamknie się dzienną celebracją na otwartej przestrzeni.

Audioriver 2023. Niedziela będzie dla nas

Do zbliżającego się festiwalu pozostało mniej niż 60 dni. Nadszedł najwyższy czas, aby ujawnić, jak będzie wyglądać finał tego wydarzenia. Tradycyjna impreza Sun/Day odbędzie się w parku pomiędzy ulicą Mostową a Rybaki. Wieczorne zakończenie festiwalu zapewni zupełnie odmienną atmosferę i wspaniałe zwieńczenie dwudniowego szaleństwa na plaży. Trzeci, popularny dzień festiwalu będzie skupiony na lekkich, ekscytujących dźwiękach oraz innowacyjnym formacie zabawy, dostępnym dla wszystkich uczestników, nawet tych wstających z samego rana.

Audioriver
fot. via facebook.com/audioriver

Na imprezie Sun/Day gwiazdami wieczoru będą Mind Against. To pochodzący z Włoch duet braci, który tworzą Alessandro i Federico Fognini. Ich talent do wywoływania emocji poprzez syntezatory i perkusyjne instrumenty w studiu przekłada się w wyjątkowy sposób na parkiet, gdzie ich zgrabne, poruszające podejście do techno stanowi szczególny rodzaj energii. Czerpią z psychodelicznych ścieżek dźwiękowych z lat 80. oraz z wpływów, jakie współczesna muzyka taneczna kładzie na projektowanie dźwięku. Wszystko to, aby stworzyć charakterystyczne i niezwykle mocne brzmienie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mind Against at Centro Ceremonial Otomí in Mexico for Cercle

W gorącym i południowym klimacie będziemy mieli również przyjemność słuchać Briny Knauss, słoweńskiej DJ-ki, która zdobywała doświadczenie na Ibizie pod okiem takich gigantów jak Luciano czy Damian Lazarus. Oprócz nich usłyszymy m.in. turecką DJ-kę Elif oraz legendy polskiej sceny klubowej. Wystąpi Leon w secie b2b z Glasse i duet Foxall.

fot. materiały prasowe

Na drugiej scenie z kolei do ogłoszonych już Avalon Emerson i Joba Jobse dołącza Pablo Bozzi, francuski artysta łączący ze sobą italo disco oraz EBM w słodko-gorzkiej, fascynującej miksturze. W kontekście disco nie mogło zabraknąć K.O.D. – Komitetu Obrony Disco, popularnego duetu Kovvalsky’ego i Pittiego Schmittiego. Do składu dołączają też Marcin Krupa i Rytmik, weterani warszawskiej sceny house, związani ze stołecznym Radiem Kampus. Festiwal powoli zbliża się do odkrycia ostatnich kart. W kolejnych tygodniach poznamy jeszcze artystów występujących na scenach sponsorskich w piątek i sobotę oraz program dyskusyjny Sobótki.

Pablo Bozzi | Boiler Room x Khidi: Tbilisi

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypominamy – bilety na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – niemal tradycją już stał się sold-out imprezy. Przy takim składzie wiele wskazuje na to, że i w tym roku czeka nas powtórka! Obecnie w sprzedaży jest już czwarta pula biletów dwu- i trzydniowych oraz bilety jednodniowe. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →