ON BOAT 2022 – rejs przed Audioriver powraca po trzech latach

fot. On Boat
Eventpromo
on boat

Agencja bookingowa C&C Bookings, kolektyw Szajse Records oraz firma Diamenton Multimedia, ponownie zapraszają Was na imprezowy rejs po Wiśle przed hucznymi nocami na Audioriver! Sprawdźcie szczegóły!

ON BOAT 2022 – wracamy na wodę

Po latach pandemicznej smuty nadszedł czas na ponowną letnią zabawę, a jak zabawa to festiwale. Myślisz Audioriver – muzyka, Płock, plaża, Wisła. W tym roku będziecie mieli okazję spędzić dobrze before na wodzie, bowiem po trzech latach przerwy C&C bookings, Szajse Records oraz Diamenton Multimedia ponowie zorganizują dla Was rejs po Wiśle!

C&C bookings & Szajse records pres. ON BOAT! / harty (28/07/2012)

Kilka rejsów z zaprzyjaźnionymi z nami dj, producentami, performance`ami – to nie lada gratka dla każdego, kto szuka ciekawych sposobów na spędzenie czasu ze swoją ulubioną muzyką w tle, w przerwie pomiędzy kolejnymi nocnymi odsłonami Festiwalu Audioriver

– czytamy w notce prasowej

Koniecznie sprawdź: Muno.pl: Przewodnik po najlepszych festiwalach z elektroniką w Polsce

Dwugodzinne rejsy będą odbędą się w piątek 29 lipca oraz w sobotę 30 lipca. Na ten moment zaplanowane są dwa rejsy pierwszego dnia, oraz cztery drugiego – organizatorzy zastrzegają możliwość zmiany ilości i godzin rejsów. Na ten moment nie ma jeszcze potwierdzonych składów grających, natomiast wiemy, że jeden z rejsów, będzie z muzyką drum’n’bass. Ewentualna zmiana line-upu nie uprawnia do zwrotu zakupionego biletu. W przypadku niskiego zainteresowania poszczególnymi rejsami, organizatorzy zastrzegają możliwość ich odwołania – w takim wypadku zwrócone zostaną koszty zakupu biletów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

On Boat 2019 – Płock

ON BOAT 2022 – bilety

Bilety na rejsy ON BOAT 2022 w Płocku w cenie 60 zł są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →