Audioriver Park Edition 2021 – finał elektronicznego weekendu – fotorelacja

Relacja
Audioriver Park Edition 2021 fotorelacja

Audioriver Park Edition 2021 dobiegł końca, a nam nie pozostało nic innego, jak powspominać miniony weekend. Obejrzyjcie fotorelację z festiwalu i jeszcze na moment wróćcie do beztroskich dni przepełnionych najlepszą elektroniką.

Audioriver Park Edition 2021 – udany eksperyment

Śmiało można rzec, że organizatorzy spisali się znakomicie, a o tegorocznej edycji płockiego wydarzenia będzie się mówić jeszcze długo. Nazwanie Audioriver Park Edition demową odsłoną festiwalu to bowiem oszczerstwo i spore niedopowiedzenie. Obcięcie bogatego line-upu oraz skrócenie elektronicznych wakacji oczywiście nie spotkało się z (niczyim) entuzjazmem, aczkolwiek w panującej sytuacji, włodarze imprezy zrobili, co tylko mogli, by wszyscy chętni mogli, jak co roku spotkać się w Płocku i tańczyć aż do świtu. Pierwszy dzień festiwalu uświetniły sety Bena Böhmera, Briny Knauss, Catz ’N Dogz, Foxalla, Joris Voorn i Seby Rodrigueza.

Nie przegap: fotorelacja z pierwszego dnia Audioriver Park Edition 2021!

Audioriver Park Edition 2021 fotorelacja

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

fot. Artur „AEN” Nowicki

Końcówka weekendu, impreza trwa w najlepsze

Wytrwany imprezowicz doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału tak intensywnego zamknięcia tygodnia. Prócz zmęczenia pojawia się bowiem jeszcze – a może raczej przede wszystkim – satysfakcja. Uwolnione endorfiny robią swoje i z łatwością odganiają znużenie, czy ewentualne myśli o poniedziałku. Wydaje mi się, że każdy uczestnik Audioriver Park Edition właśnie przeżywa swoją drugą niedzielę z rzędu. Wczoraj dla festiwalowiczów zagrali: Deaf Can Dance, Echonomist, Leon / PL b2b Glasse, Mind Against, Trikk. Za takim wieczorem naprawdę można zatęsknić.

Deaf Can Dance oraz Glasse ponadto już niedługo zagrają na FEST Festival, więc jeśli straciliście szansę, aby zobaczyć ich na żywo – możecie to jeszcze naprawić.

Audioriver Park Edition 2021 fotorelacja

Zobaczcie fotorelację z finału Audioriver Park Edition 2021!

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →