Wake Up 4.0 – sportowa świątynia z najlepszą elektroniką wraca do Wołowa

Zapowiedzi
wake up festiwal

Już niebawem odbędzie się czwarta edycja jednej z najciekawszych inicjatyw muzyczno-sportowych w naszym kraju - Wake Up. Sprawdźmy, co o niej wiemy.

Wake Up – mekka wielbicieli sportów wodnych i jakościowej elektroniki

W dniach od 6 do 8 sierpnia w niewielkiej miejscowości Wołów pod Wrocławiem odbędzie się festiwal muzyczny o nazwie Wake Up. Sport i muzyka to bazowe podwaliny tej zajawkowej inicjatywy, które żyją ze sobą podczas tych trzech dni w absolutnej symbiozie. To prawdopodobnie jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie obok doskonałej muzyki elektronicznej trwającej praktycznie bez przerwy przez trzy dni będzie można skorzystać z dwóch wake’owych wyciągów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polska DJ-ska śmietanka na dwóch muzycznych scenach

Za muzyczną stronę festiwalu odpowiadać będą wyłącznie polscy artyści, których szerzej przedstawiać nie trzeba. Z Berlina ze swoim live-actem przyjedzie Błażej Malinowski, który zalicza doskonały rok – najpierw epka Katharsis, którą zremiksował Oscar Mulero oraz Future Retro w kolaboracji z Claudio PRC. Reprezentanci kolektywu SLAPVi oraz Michał Macewicz odpowiedzialni będą za najmocniejszą część festiwalu. Znając tą parę można spodziewać się wysublimowanej, technicznej uczty. W piątkową noc pojawi się także rezydent wrocławskiego klubu CiałoSzymon Piotr, którego sety uwodzą swym głębokim brzmieniem i sugestywnym klimatem.

Sobotni dzień przedstawia nam się bardzo przekrojowo, głównie w klimacie downtempo/dub/minimal. Tutaj pierwsze skrzypce będzie grać zafascynowany rumuńską stylistyką kolektyw SEN, który coraz częściej importuje ro-minimalowy klimat do Polski. Wspierać ich będzie m.in duet o którym jest coraz głośniej – Hedonist (prawdopodobnie jeden z najlepszych setów podczas tegorocznego Las Festival).

Doskonale zapowiada się kobiecy pierwiastek muzyczny, który pojawi się w Wołowie. Za deckami stanie Lulu Malina oraz Vonda7, których energetyczne sety przeszły przez nas kraj wzdłuż i wszerz. Z kolektywu Deep Depot pojawi się Marika Srbinovska, której magiczne dotknięcie DJ-ki  zawsze mocno porusza wyobraźnią. W niedzielę czeka nas występ jednej z ciekawszych postaci na scenie – Kolacji – jak ciekawa jest to artystka najlepiej odzwierciedla jej selekcja dla naszego portalu.

Line-up z podziałem na dni

Piątek: Błażej Malinowski live, Jasper & Noobody, Michał Macewicz, Minna Murra live, OcieC, Szymon Piotr, Vi

Sobota: Chałup, Hedonist, Igor M, Lulu Malina, Marika Srbinovska, Norf, Pysh, Raev, Seb & Rodrigezz, SEN, Sourmatt, TAS live, Vidno, VONDA7

Niedziela: Edwin, Kolacja, Elbert, Patron

Wake Up – podsumowanie

Najlepszym podsumowaniem będą słowa jednego ze współorganizatorów – Janka Olszewskiego, który znalazł dla nas chwilę aby podzielić się kilkoma wolnymi myślami na temat nadchodzącej, czwartej edycji Wake Up:

Wake Up to przede wszystkim unikalne połączenie sportu i muzyki. Z roku na rok staramy się rozwijać, nie tylko pod kątem selekcji muzycznej, ale także pod kątem sportowym. Dlatego na tegorocznej edycji zdecydowaliśmy się zorganizować zawody wakeboardowe. Zawody będą się odbywać na dwóch szczeblach – pro oraz amatorskim. Na festiwalu pojawi się także strefa gastro (kilka foodtrucków), strefa sportowa (sprzęt i akcesoria wakeboardowe) i strefa warsztatów. W tej strefie takie ciekawostki jak: Ceremonia kakao, grupowe ćwiczenia QI GONG + WU QIN XI, warsztaty z robienia ziołowego kadzidła i joga. Przygotowania idą pełną parą. Już poprzednia edycja pozytywnie zaskoczyła wielu, nie tylko pod względem muzycznym, ale także całej oprawy i niepowtarzalnego klimatu. A tym, którzy zdecydują się nas odwiedzić w tym roku również możemy obiecać, że się nie zawiodą. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →