Wake Up! 5.0 – pożegnanie plenerów w pięknym stylu

fot. materiały prasowe
News
Wake Up! 5.0 - pożegnanie plenerów w pięknym stylu

Zbliżający się weekend będzie jedną z ostatnich szans, aby celebrować muzykę w pięknych okolicznościach przyrody. Na naszym celowniku znajduje się przede wszystkim piąta edycja wyjątkowego projektu Wake Up!. Sprawdź, co szykują dla nas organizatorzy.

Wake Up! 5.0 – elektronika na sportowo

W dniach od 27 do 28 sierpnia w niewielkiej miejscowości Wołów pod Wrocławiem odbędzie się festiwal muzyczny o nazwie Wake Up!. Sport i muzyka to bazowe podwaliny tej zajawkowej inicjatywy, które żyją ze sobą podczas dwóch dni w absolutnej symbiozie. To prawdopodobnie jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie obok doskonałej muzyki elektronicznej, trwającej praktycznie bez przerwy, będzie można skorzystać z wake’owych wyciągów. Ale to nie koniec atrakcji.

Wake Up! 5.0 - pożegnanie plenerów w pięknym stylu
Wake Up! / fot. materiały prasowe

Przed nami zawody wake, food trucki, wypożyczalnia strojów, wspólne ognisko, bajkowe dekoracje, warsztaty i animacje, występ taneczny Goddess Dance Show. Możemy też odpocząć na łonie natury wśród przyjaciół, nic nie robiąc. Jesteśmy tam od samego początku, będziemy i tym razem.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wielu z Was jest z nami od samego początku, kiedy pierwsze imprezy w Wake Trip Cablepark odbywały się dla 30- 50 osób. Przez ostatnie kilka lat przeszliśmy naprawdę długą drogę. Dzisiaj WakeUp! to czołówka polskich DJ-ów czy najlepsze nagłośnienie od SLAP. To także dekoracje i oprawa wizualna, której nie powstydziłby się żaden większy festiwal. A za tym wszystkim stoi tak naprawdę grupa przyjaciół, która kocha muzykę i magiczną, kameralną atmosferę tego miejsca. Ludzie pragnący, aby to piękne połączenie poznali także inni. Od zawsze naszym głównym celem było stworzyć bezpieczną, magiczną i pełną przyjaciół przestrzeń. Taką, która inspiruje i budzi pasje – do muzyki, do sportu, do kreowania, do bycia z innymi

– organizatorzy Highlife Trippy.
Wake Up! 5.0 - pożegnanie plenerów w pięknym stylu
Wake Up! / fot. materiały prasowe

Wake Up! 5.0 – polskie sztosy w składzie

Jacy Polscy artyści zasilili największe festiwale podczas trwającego sezonu letniego? Którzy znaleźli się w TOP 50 najlepszych house’owych DJ-ów w tegorocznym plebiscycie Munoludy? Ekipa z Wake’a! Krajową śmietanką DJ-ską wspomogą wybitni selekcjonerzy z lokalnego podwórka. Wszystko na dwóch dedykowanych scenach z potężnym soundsystemem od pioniera w naszym kraju – ekipy SLAP.

Wake Up! 5.0 – line-up

BESKRES by KAMP!, COCOLINO, ELBERT & EDWIN, ENIGMATIC & MARIKA, FILIP SONIK & MIHVU, KAPPA E RAVVE, LULU MALINA & MIHVU, SEB & RODRIGEZZ, ALD, EDWIN, ELBERT, HERRING, IGOR M, PARIDAE, HEDONIST, JOT, MYSELF, HLK, WALSH, WeTo, DEEVOY, BELIR

Lulu Malina @ Tama, Poznań


Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy. Dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →