Audioriver Park Edition coraz bliżej. Dlaczego warto być w Płocku 24 i 25 lipca?

Fot. Materiały prasowe
News
Audiovier Park Edition

Jeszcze parę tygodni temu pomysł ten wydawał się mało realny. Jednak na 12 dni przed Audioriver Park Edition, nic już nie stoi na przeszkodzie w jego realizacji. Dwudniowa impreza Sun/Day jeszcze w te wakacje, pomimo przełożonej na przyszły rok głównej imprezy Audioriver, zapowiada się niezwykle interesująco. Dlaczego warto tam być?

Organizatorzy Audioriver niedawno poinformowali o przełożonej na 2022 roku 15. edycji swojej imprezy. Z początku zawiedzeni fani płockiego festiwalu musieli poczuć niemałą ulgę w momencie ogłoszenia Audioriver Park Edition, specjalnej odsłony festiwalu, która odbędzie się 24 i 25 lipca w lokalizacji doskonale znanej z organizacji Sun/Day. Wyjątkowa impreza w blasku słońca schowanego za drzewami płockiego parku to jedno z pierwszych tego typu wydarzeń w Polsce – odbywające się za dnia. Połączenie muzycznych uniesień i chilloutu w otoczeniu instalacji artystycznych i kolorowych dekoracji nadaje całości klimat nieporównywalny z żadnym innym.

Audioriver Park Edition

Fot. Materiały prasowe

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

Audiovier Park Edition i klimat Sun/Day

Żeby lepiej zrozumieć fenomen festiwalowej niedzieli Audioriver, należy cofnąć się do 2014 roku i kameralnej, aczkolwiek bardzo udanej imprezy z udziałem Mano Le Tough i Damiana Lazarusa. Projekt wypalił tak bardzo, że 12 miesięcy później został przeniesiony do kultowego już parku przy ulicy Mostowej w Płocku. Sąsiadujący niedaleko plaży nad Wisłą teren okazał się strzałem w dziesiątkę. Scena na schodach i niesamowita atmosfera wydarzenia co roku przyciąga coraz większą publiczność. Nie inaczej zapewne będzie i w tym roku.

Podczas sześciu edycji Sun/Day, oprócz stałego rezydenta Damiana Lazarusa, wystąpili m.in. Lee Burridge, Rampue, Anja Schneider, &ME czy Be Svendsen. Lżejsze bassowe brzmienia na drugiej scenie wybrzmiewały od MJ Cole, Danny Byrd, John B czy London Elektricity.

Audioriver Park Edition

Fot. Materiały prasowe

Audioriver Park Edition – dwudniowy Sun/Day

Premierowy Audioriver Park Edition, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, trwać będzie dwa dni. Line-up wydarzenia na papierze wygląda imponująco. Zwlekający trzy dni z ogłoszeniem ostatniego artysty, którym okazał się Echonomist organizatorzy, dumnie zaprezentowali finalny line-up, który prezentuje się następująco: Ben Böhmer (live), Brina Knauss, Catz 'N Dogz, Deaf Can Dance, Foxall, Joris Voorn, Leon b2b Glasse, Mind Against, Seb & Rodrigezz i Trikk. Na dniach mamy również poznać szczegółowy program z podziałem na dni i godzinami występów.

Poczujcie klimat Audioriver Park Edition! Dwa dni zabawy w blasku słońca, magiczna scena na schodach, niesamowita atmosfera, panele dyskusyjne z przedstawicielami świata kultury. Do zobaczenia.

– czytamy w opisie dołączonego filmu

Jak będzie wyglądać tegoroczny Audioriver Park Edition? Przekonamy się już wkrótce. Musicie tam być!

Polub muno.pl na Facebooku:

Audioriver Park Edition

ebilet.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →