Audioriver Park Edition coraz bliżej. Dlaczego warto być w Płocku 24 i 25 lipca?

Fot. Materiały prasowe
News
Audiovier Park Edition

Jeszcze parę tygodni temu pomysł ten wydawał się mało realny. Jednak na 12 dni przed Audioriver Park Edition, nic już nie stoi na przeszkodzie w jego realizacji. Dwudniowa impreza Sun/Day jeszcze w te wakacje, pomimo przełożonej na przyszły rok głównej imprezy Audioriver, zapowiada się niezwykle interesująco. Dlaczego warto tam być?

Organizatorzy Audioriver niedawno poinformowali o przełożonej na 2022 roku 15. edycji swojej imprezy. Z początku zawiedzeni fani płockiego festiwalu musieli poczuć niemałą ulgę w momencie ogłoszenia Audioriver Park Edition, specjalnej odsłony festiwalu, która odbędzie się 24 i 25 lipca w lokalizacji doskonale znanej z organizacji Sun/Day. Wyjątkowa impreza w blasku słońca schowanego za drzewami płockiego parku to jedno z pierwszych tego typu wydarzeń w Polsce – odbywające się za dnia. Połączenie muzycznych uniesień i chilloutu w otoczeniu instalacji artystycznych i kolorowych dekoracji nadaje całości klimat nieporównywalny z żadnym innym.

Audioriver Park Edition

Fot. Materiały prasowe

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audiovier Park Edition i klimat Sun/Day

Żeby lepiej zrozumieć fenomen festiwalowej niedzieli Audioriver, należy cofnąć się do 2014 roku i kameralnej, aczkolwiek bardzo udanej imprezy z udziałem Mano Le Tough i Damiana Lazarusa. Projekt wypalił tak bardzo, że 12 miesięcy później został przeniesiony do kultowego już parku przy ulicy Mostowej w Płocku. Sąsiadujący niedaleko plaży nad Wisłą teren okazał się strzałem w dziesiątkę. Scena na schodach i niesamowita atmosfera wydarzenia co roku przyciąga coraz większą publiczność. Nie inaczej zapewne będzie i w tym roku.

Podczas sześciu edycji Sun/Day, oprócz stałego rezydenta Damiana Lazarusa, wystąpili m.in. Lee Burridge, Rampue, Anja Schneider, &ME czy Be Svendsen. Lżejsze bassowe brzmienia na drugiej scenie wybrzmiewały od MJ Cole, Danny Byrd, John B czy London Elektricity.

Audioriver Park Edition

Fot. Materiały prasowe

Audioriver Park Edition – dwudniowy Sun/Day

Premierowy Audioriver Park Edition, w przeciwieństwie do swojego poprzednika, trwać będzie dwa dni. Line-up wydarzenia na papierze wygląda imponująco. Zwlekający trzy dni z ogłoszeniem ostatniego artysty, którym okazał się Echonomist organizatorzy, dumnie zaprezentowali finalny line-up, który prezentuje się następująco: Ben Böhmer (live), Brina Knauss, Catz 'N Dogz, Deaf Can Dance, Foxall, Joris Voorn, Leon b2b Glasse, Mind Against, Seb & Rodrigezz i Trikk. Na dniach mamy również poznać szczegółowy program z podziałem na dni i godzinami występów.

Poczujcie klimat Audioriver Park Edition! Dwa dni zabawy w blasku słońca, magiczna scena na schodach, niesamowita atmosfera, panele dyskusyjne z przedstawicielami świata kultury. Do zobaczenia.

– czytamy w opisie dołączonego filmu

Jak będzie wyglądać tegoroczny Audioriver Park Edition? Przekonamy się już wkrótce. Musicie tam być!

Audioriver Park Edition

ebilet.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →