Audioriver Park Edition 2021. Fotorelacja z pierwszego dnia festiwalu

fot. Artur AEN Nowicki
Festiwale Galeria
Audioriver Park Edition 2021
Za nami pierwszy dzień Audioriver Park Edition 2021. Zobaczcie, jak festiwalowicze bawili się podczas wyjątkowych setów zaproszonych artystów.

Audioriver Park Edition – test nowej formy

Sobota bezsprzecznie była dniem próby dla płockiego wydarzenia. Do ostatniej chwili zarówno sami organizatorzy, jak i fani Audioriver Festival mieli nadzieję, że pełna edycja eventu jednak odbędzie się w tym roku. Ogłoszenie Audioriver Park Edition stanowiło wyjście awaryjne, koło ratunkowe – aczkolwiek okazało się budulcem o wyjątkowo silnych fundamentach. Tak, jak co roku, nad Wisłę zjechali zajawkowicze elektronicznej muzyki, skuszeni perspektywą lata, na które od dawna czekali. Line-up sobotniego wieczoru słusznie wzbudził spore zainteresowanie i wywołał znaczne poruszenie: na imprezę ściągnęły bowiem światowe gwiazdy klubowej sceny.
Audioriver Park Edition 2021

Audioriver Park Edition – czy drugi dzień dorówna pierwszemu?

Weekendową imprezę zainaugurował naprawdę mocny skład. Ben Böhmer, Brina Knauss, Catz ’N Dogz, Foxall, Joris Vorn i Seb Rodriguez rozgrzali publiczność zgromadzoną na Audioriver Park Edition. Artyści zaprezentowali wysoką formę i konkretnie zatrzęśli festiwalowym terenem. Scena aż dudniła od mocnych dźwięków, serwowanych przez śmietankę międzynarodowej elektroniki. Artyści nie szczędzili energii, by zademonstrować swoje umiejętności w pełnej krasie.
Audioriver Park Edition 2021

Zobaczcie relację z pierwszego, pełnego wrażeń dnia Audioriver Park Edition 2021!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →