Branża muzyczna w nowej rzeczywistości. Kolejny panel dyskusyjny Audioriver Park Edition trafił do sieci

Fot. Me Want Photo
News
audioriver park edition,

15. edycja Audioriver Festival z wiadomych względów musiała zostać przełożona na kolejny rok. Nowa formuła płockiego festiwalu dostosowana do obecnej rzeczywistości przyniosła nie tylko doznania stricte muzyczne, ale również dyskusyjno-merytoryczne. I właśnie te drugie absorbowały uwagę uczestników Audioriver Park Edition w prowadzonych panelach dyskusyjnych dotyczących kondycji branży muzycznej oraz nowej rzeczywistości w świecie kultury. Kolejny z nich, prowadzony przez Marcina Chichońskiego z Radio 357, właśnie wylądował w sieci.

Blisko rok posuchy, ciągła niepewność i dziesiątki pytań. Kim jesteśmy? Dokąd zmierzamy? Czy Audioriver się odbędzie? Pandemiczne obostrzenia i obecna wówczas kondycja polskiej sceny nie napawały optymizmem tym bardziej, że niepewność względem festiwalu i skutków pandemii, nasilała się z dnia na dzień coraz bardziej.

Branża muzyczna w nowej rzeczywistości | Audioriver Park Edition 2021

Audioriver Park Edition. Nie tylko muzyka

Audioriver Park Edition z założenia nie miał być wyłącznie festiwalem muzycznym. Realia, w jakich przyszło nam żyć sprowokowały włodarzy festiwalu do działania znacznie szerszego aniżeli skupienie się wyłącznie na samej muzyce. Chcąc poruszyć wiele kwestii z zakresu ówczesnych aspektów życia klubowo-festiwalowego, zaproszono w tym celu reprezentację branży muzycznej i świata kultury – artystów, promotorów, dziennikarzy, właścicieli klubów oraz przedstawicieli festiwali muzycznych. W jednym z paneli dyskusyjnych z gościnnym udziałem Dtekka, Zariusha i Vacosa starano się wywróżyć przyszłość sceny klubowej i festiwalowej, w innym zaś poruszano kwestię festiwali i artystów i ich wpływ na odbiorców.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Za nami najtrudniejszy okres w historii Audioriver. Dwukrotnie przełożenie festiwalu w ciągu kilkunastu miesięcy było dla nas wielkim ciosem. Kiedy w połowie czerwca poinformowaliśmy Was o tym, że w obliczu różnych okoliczności nie możemy zaprosić Was w tym roku na plażę, postanowiliśmy zrobić wszystko, aby móc spotkać się z Wami w Płocku w innej formie. Nie mogliśmy jednak podejrzewać, że Audioriver Park Edition przyniesie nam aż tyle wzruszeń i emocji.

– pisali po zakończeniu Audioriver Park Edition włodarze festiwalu

Fot. Artur „AEN” Nowicki
Trzecia, świeżo co udostępniona w sieci debata, porusza tematy z zakresu kondycji polskich klubów i festiwali, nowych zasad dotyczących imprez masowych czy obostrzeń covidowych. Rozmówcami Marcina Chichońskiego (Radio 357) byli Joanna Tomczak i Arkadiusz Śmiłowski (Tama), Emil Hołubiczko (Prozak 2.0, HYPE PARK), A_GIM, Ania Pruszyńska (Olsztyn Green Festival, Białystok New Pop Festival), Igor Fleiszer (Snow Fest, CARBON Silesia Festival).

Bilety na wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →