AUDIORIVER GOES GREEN – rusza kampania edukacyjna

Festiwale News
Audioriver goes green

Audioriver rozpoczyna kampanię edukacyjną. Eko-ambasadorka festiwalu - Jagna Niedzielska w rozmowie z ekspertem przybliży problem suszy w Polsce.#audiorivergoesgreen

AUDIORIVER GOES GREEN – zwiększanie świadomości ekologicznej społeczeństwa

Jakiś czas temu pisaliśmy o nowej twarzy w ekipie organizatorów Audioriver. Chodzi oczywiście o Jagnę Niedzielską, która została eko-ambasadorką festiwalu. Choć tegoroczna edycja imprezy, z przyczyn oczywistych, nie odbędzie się, to organizatorzy nie składają broni i prezentują swój najnowszy projekt.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Środowiska!

Za dwa dni, 8 czerwca rozpoczynamy naszą akcję: AUDIORIVER GOES GREEN,…

Opublikowany przez Audioriver Festival Piątek, 5 czerwca 2020

AUDIORIVER GOES GREEN – ekologia jest ważna dla nas wszystkich

AUDIORIVER GOES GREEN to inicjatywa edukacyjna, która ma na celu uświadomić nas wszystkich, jak ważna jest nasza planeta i środowisko. Przez następne 12 miesięcy festiwal podejmie tyle właśnie ekologicznych tematów. Dowiemy się czegoś o ochronie zwierząt, poruszona zostanie problematyka marnotrawstwa jedzenia oraz tzw. fast fashion. Wszystko to w gronie starannie wyselekcjonowanych ekspertów.

AUDIORIVER GOES GREEN ma być realnym impulsem do działania, ma nieść wiedzę, by zwiększać naszą świadomość ekologiczną i zachęcać nas do samodzielnego działania.

Jagna Niedzielska porozmawia z ekspertem – pierwszy epizod o suszy w Polsce

Pierwszym problemem, z którym zmierzy się Jagna Niedzielska w swoich wywiadach, będzie susza. W każdy czerwcowy poniedziałek o godzinie 19.00 na facebooku Audioriver publikowany będzie nowy odcinek rozmów eko-ambasadorki z ekspertem – dr hab. inż. Zbigniewem M. Karaczunem. Przed wami pierwszy epizod!

W Światowy Dzień Oceanów ruszamy z akcją #audiorivergoesgreen 🌏 Dziś blok 1: Woda na wagę złota, cz. 1.💧 Zastanawiacie…

Opublikowany przez Audioriver Festival Poniedziałek, 8 czerwca 2020

Zobacz także: Wszystko o Audioriver – newsy, relacje, line-up, bilety

Kup voucher na dowolny festiwal

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →