Audioriver Goes Green: Czy do ekologii możemy podejść ze zdrowym dystansem?

News
Audioriver Goes Green

W najnowszym odcinku ekologicznego podcastu Audioriver Goes Green, gośćmi Jagny Niedzielskiej są Marta Niedźwiecka, psycholożka i autorka podcastu O zmierzchu oraz komik związany ze Stand-up Polska, Maciej Adamczyk.

Kryzys klimatyczny to niewątpliwie poważny temat i jeden z najbardziej palących problemów współczesnego świata. Czy do tematu ekologii można podejść ze zdrowym dystansem, a przy tym swobodnie wyrażać złość i frustracje, które narastają wraz z bezradnością?

Co nas wkurza i co nas śmieszy? Czyli ważne i zupełnie niepoważne rozmowy o ekologii w ramach Audioriver Goes Green

Ekologia towarzyszy nam na każdym kroku: w dyskusjach z przyjaciółmi, lokalnych sklepach, w radiu i telewizji. Problem poruszany wielokrotnie, wciąż nie dostaje wystarczająco uwagi. Nierównomierne jest także nasze podejście do tego tematu, które błądzi między radykalizmem a wyparciem. Dlatego tym razem, Jagna Niedzielska wraz ze swoimi gośćmi, serwuje zdrową ilość dystansu i żartu z dodatkiem złości i uzasadnionej frustracji w kierunku tematów związanych z ekologią. Mieszanka wybuchowa, ale niezwykle potrzebna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gośćmi w najnowszym odcinku Audioriver Goes GreenMarta Niedźwiecka i Maciek Adamczyk.

Marta Niedźwiecka jest psycholożką i sex coachem, prowadzi warsztaty rozwojowe i podbija serca podcastem O zmierzchu. Rzetelnie i z dystansem przygląda się ludzkim emocjom i tłumaczy niezależne od nas mechanizmy.

Maciek Adamczyk jest jednym z najbardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od ponad 10 lat. Po godzinach zapalony działkowicz i strażnik kompostów.


Audioriver Goes Green to seria ekologicznych podcastów, w których Jagna Niedzielska prowadzi rozmowy z ekspertami i naukowcami, ale także muzykami, aktorami oraz influencerami, związanymi z zielonym trybem życia. Dotychczas w podcaście wystąpili: Vienio, Kwiat Jabłoni, Zofia Zochniak, Osi Ugonoh oraz przedstawiciele WWF Polska.

Audioriver Goes Green

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →