Audioriver Goes Green: Czy do ekologii możemy podejść ze zdrowym dystansem?

News
Audioriver Goes Green

W najnowszym odcinku ekologicznego podcastu Audioriver Goes Green, gośćmi Jagny Niedzielskiej są Marta Niedźwiecka, psycholożka i autorka podcastu O zmierzchu oraz komik związany ze Stand-up Polska, Maciej Adamczyk.

Kryzys klimatyczny to niewątpliwie poważny temat i jeden z najbardziej palących problemów współczesnego świata. Czy do tematu ekologii można podejść ze zdrowym dystansem, a przy tym swobodnie wyrażać złość i frustracje, które narastają wraz z bezradnością?

Co nas wkurza i co nas śmieszy? Czyli ważne i zupełnie niepoważne rozmowy o ekologii w ramach Audioriver Goes Green

Ekologia towarzyszy nam na każdym kroku: w dyskusjach z przyjaciółmi, lokalnych sklepach, w radiu i telewizji. Problem poruszany wielokrotnie, wciąż nie dostaje wystarczająco uwagi. Nierównomierne jest także nasze podejście do tego tematu, które błądzi między radykalizmem a wyparciem. Dlatego tym razem, Jagna Niedzielska wraz ze swoimi gośćmi, serwuje zdrową ilość dystansu i żartu z dodatkiem złości i uzasadnionej frustracji w kierunku tematów związanych z ekologią. Mieszanka wybuchowa, ale niezwykle potrzebna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gośćmi w najnowszym odcinku Audioriver Goes GreenMarta Niedźwiecka i Maciek Adamczyk.

Marta Niedźwiecka jest psycholożką i sex coachem, prowadzi warsztaty rozwojowe i podbija serca podcastem O zmierzchu. Rzetelnie i z dystansem przygląda się ludzkim emocjom i tłumaczy niezależne od nas mechanizmy.

Maciek Adamczyk jest jednym z najbardziej doświadczonych komików w Polsce, stand-upem zajmuje się od ponad 10 lat. Po godzinach zapalony działkowicz i strażnik kompostów.


Audioriver Goes Green to seria ekologicznych podcastów, w których Jagna Niedzielska prowadzi rozmowy z ekspertami i naukowcami, ale także muzykami, aktorami oraz influencerami, związanymi z zielonym trybem życia. Dotychczas w podcaście wystąpili: Vienio, Kwiat Jabłoni, Zofia Zochniak, Osi Ugonoh oraz przedstawiciele WWF Polska.

Audioriver Goes GreenPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →