Audioriver Festival 2023. Timetable i mapa już dostępne – w naszej aplikacji

News
Spiritual In The Nature w Brzegu Wschodnim

Rok czekania i… zaledwie dwa dni! Już pojutrze spotkamy się w Płocku, by kolejny raz celebrować święto polskiej i światowej elektroniki - Audioriver Festival 2023. Ekipa organizatorska podzieliła się timetable tegorocznej edycji, a my z dumą możemy pochwalić się, iż rozpiskę występów oraz wiele więcej znajdziecie w oficjalnej aplikacji festiwalowej, którą przygotowaliśmy.

Pora zrobić ostatnie pranie przed rozpoczęciem pakowania do Płocka. Gdy niektórzy rozpoczynają intensywne przygotowania, Audioriver Festival odsłania ostatnią ważną tajemnicę, a mianowicie timetable. Szeroki program i nowe sceny – to tylko część świeżynek, które czekają na nas w nadchodzący weekend. Niespodzianek będzie o wiele więcej!

Timetable i aplikacja Audioriver Festival 2023 już dostępne

By być na bieżąco, już dziś pobierzcie oficjalną aplikację, którą mieliśmy okazję przygotować dla Audioriver Festival. To tu znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące rozpoczynającej się edycji imprezy, jej line-up i timetable, a także szereg przydatnych rzeczy. Co więcej, jeśli w programie pojawią się jakieś zmiany, zostaniecie o tym poinformowani właśnie za pomocą aplikacji.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najważniejsze funkcje aplikacji, w tym personalizacja line-upu i powiadomienia w związku z rozpoczynającym się lada moment występem, który planowaliście zobaczyć, dostępne są offline, zatem nie musicie martwić się o dostęp do internetu.

Aplikacja jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach AppStore i Google Play.

Tymczasem spójrzcie jak wygląda tegoroczny timetable i zaplanujcie swój pobyt w Płocku:

Audioriver Festival 2023 – mapa festiwalu

Sprawdźcie także jak wygląda mapa festiwalu, gdyż zmian nie brakuje!

Audioriver Festival 2023 – bilety

Dla spóźnialskich mamy dobrą informację – macie ostatnią szasnę by załapać się na bilety! Wejściówki na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl.

Jak już pewnie wiecie, Time For Friends, czyli dostawca aplikacji, to grupa, w której skład wchodzi Muno.pl, podobnie jak redakcje Rytmy.pl i FTB.pl oraz bileteria Biletomat.pl. Prócz prowadzenia własnych mediów, zajmujemy się kompleksową obsługą i dostarczaniem rozwiązań technologicznych dla szeroko rozumianej branży rozrywkowej. Więcej o nasz przeczytacie tutaj.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →