People of Audioriver: Kamp!

Wywiad

Ruszyliśmy w podróż, aby odkryć, co napędza ludzi Audioriver, dlaczego ich więź z festiwalem jest tak silna. Pragniemy zagłębić się w ich opowieściach i dowiedzieć się, co sprawia, że ta impreza jest dla nich wyjątkowa. Czy to rytm i dźwięk, które wypełniają przestrzeń, czy też towarzyszące im muzyka i energia, które tworzą magiczną atmosferę festiwalu Audioriver? Czy może jest to magia spotkań i poznawanie nowych ludzi, którzy podobnie jak oni oddają się tym dźwiękom? Czekają nas fascynujące historie, pełne pasji i miłości do muzyki.

Twoje bilety na Audioriver Festival 2023 są tutaj! Nie zwlekaj i kup już dziś

Audioriver Festival 2023. Święto muzyki elektronicznej

Wielkimi krokami nadchodzi Audioriver Festival. Już niedługo plaża w Płocku rozbrzmiewać będzie muzyką, obfitując w wiele niespodzianek. Co roku organizatorzy tego wydarzenia starają się zaspokoić apetyty polskich fanów elektroniki, ale festiwal oferuje znacznie więcej. To trzy dni, kiedy Płock staje się pulsującym życiem miastem festiwalowym, a sercem tego wszystkiego jest Rynek Główny. W ciągu dnia rozbrzmiewa tam muzyka, odbywają się targi, które przyciągają tłumy młodych ludzi

fot. via facebook.com/kampmusik

Kamp! – wywiad

Paweł Chałupa: Co widzicie przed oczami, gdy zapytam Was o „pierwsze wspomnienie związane z Audioriver?”. Takie najstarsze, najodleglejsze jeśli chodzi o czas?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Michał: Moment, kiedy stage manager wyszukał nas w tłumie bawiących się przed sceną, tuż przed naszym pierwszym koncertem na głównej scenie. Przed nami grał Max Skiba, który przedłużył set o 20 minut, bo dostał sygnał, że zaginęliśmy, a my czekaliśmy, aż skończy.

Radek: Smak kurczaka na backstage’u.

Czy jest Twoim zdaniem coś co wyróżnia Audioriver na tle innych festiwali, zarówno tych polskich, jak i zagranicznych?

Radek: Umiejscowienie, czyli rzeka, skarpa, a jednocześnie centrum miasta. Bliskość scen – wszędzie dojdziesz w przeciągu 5-10 minut. Wejście na festiwal – wspaniały widok “z lotu ptaka”. No i niedziela – mój ulubiony dzień. Mocno kibicuję rozrostowi części festiwalu za dnia i dodaniu dziennej sceny, już na terenie festiwalu (albo w parku).

Kamp! | Audioriver Festival 2018

Jakie emocje odczuwasz grając na Audioriver ? Czy poziom emocji był taki sam za pierwszym jak i podczas kolejnych występów ?

Michał: Za każdym razem jest inaczej, ale zawsze masz pewność, że grasz dla bardzo wyselekcjonowanej publiczności, która doskonale rozumie muzykę, którą grasz. To z jednej strony daje komfort i ułatwia kontakt z publicznością, a z drugiej powoduje większą tremę, bo wiesz, że ta publiczność nie uznaje fałszu. W praktyce wygląda to tak – wchodzimy na scenę na mocnej spinie i nagromadzeniu emocji. Po kilkunastu minutach to schodzi i zaczyna się jazda z ekstatycznymi momentami. W tym roku przewiduję kumulację zarówno tremy, jak i ekstazy.

Najbardziej przypałowa, kuriozalna lub po prostu najśmieszniejsza sytuacja, jaka przytrafiła Ci się na Audioriver to…

Michał: Na Audioriver miała miejsce jedyna próba w historii KAMP!, na której nie było całego zespołu… zaginąłem w akcji po prostu.

Czego Audioriver nigdy nie powinno zmienić?

Radek: Miejscówki. Rozmiaru. Szerokiego podejścia do kwestii elektroniki i muzyki klubowej w line-upie.

Audioriver 2023 – bilety

Przypomnijmy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →