Ogłoszenie wagi ciężkiej. Oto kolejne gwiazdy Audioriver Festival 2023

Zdjęcia artystów: Facebook / Artwork: Muno.pl
News
Audioriver Festival 2023 - 5th

Do rozpoczęcia Audioriver Festival 2023 zostały nieco ponad 3 miesiące. Nie ma co zwlekać - czas na wyłożenie naprawdę mocnych kart na stół. Czy najmocniejszych? Tego jeszcze nie wiemy, ale najnowsze ogłoszenie płockiej imprezy należy do tych z kategorii wagi ciężkiej. Kto dołącza do line-upu Audioriver Festival 2023? Przekonajmy się.

Zaczynamy odliczanie – kwiecień w kalendarzu, wiosna w rozkwicie, słońce coraz wyżej, lato majaczy gdzieś w oddali. Czas zacząć konkretyzować plany na nadchodzący sezon festiwalowy. Obowiązkowym punktem jest oczywiście Audioriver Festival 2023. Już dotychczasowe ogłoszenia zrobiły na nas ogromne wrażenie. Przypomnijmy, że swoją obecność na plaży w Płocku potwierdziły takie tuzy jak Moderat, VTSS czy Palms Trax. Ostatnio do składu tegorocznej edycji dołączyli reprezentanci i reprezentantki polskiej sceny. O wszystkich dotychczasowych ogłoszeniach przeczytacie tutaj.

Line-up to jedno, lecz to, co równie mocno rozbudza naszą ciekawość to zmiany, które zajdą w obszarze samego festiwalu i nie tylko. Nie możemy doczekać się, by zobaczyć odświeżoną przestrzeń Audioriver Festival, która – według zapowiedzi ekipy organizatorskiej – ma stać się jeszcze bardziej komfortowa i atrakcyjna dla uczestników i uczestniczek.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival zwycięża w plebiscycie Munoludy 2022

W międzyczasie włodarze Audioriver Festival kolejny raz mogli doświadczyć tego, jak ogromnym uwielbieniem cieszy się ich impreza. Płockie wydarzenie kolejny raz triumfowało w plebiscycie Munoludy, zgarniając statuetkę za zajęcie 1. miejsca w kategorii Festiwal Roku Polska 2022. Nagroda została przyznana na podstawie głosowania publiczności. Jak napisaliśmy w uzasadnieniu:

Chciałoby się rzec, że “król jest jeden”, lecz w tym wypadku kolejny sukces Audioriver Festival należy rozpatrywać w nieco innych kategoriach niż zazwyczaj. Ubiegłoroczna edycja, zbudowana na arcymocnym line-upie, napotkała na ogromne przeciwności losu w postaci trudnych warunków pogodowych, a mimo tego włodarze imprezy zrobili absolutnie wszystko by zapewnić uczestnikom wydarzenia maksimum bezpieczeństwa i muzycznych wrażeń. Zostało to powszechnie docenione, lecz Audioriver Festival nie zamierza korzystać z wygodnej pozycji lidera i spoczywać na laurach – płocka impreza się zmienia, by nieustannie dostarczać najwyższej jakości przeżyć, czego nadchodząca edycja ma być wyraźnym dowodem. Nie możemy się doczekać! Trzymamy za to kciuki i gratulujemy!

Audioriver Festival 2023 – 5. ogłoszenie

Wierzymy, że te słowa nie pozostaną bez odpowiedzi, a za takową możemy potraktować najnowsze ogłoszenie. Zobaczcie, kto dołącza do składu Audioriver Festival 2023.

Anfisa Letyago

Anfisa Letyago – Audioriver Festival 2023

Astra Club (Carlita b2b DJ Tennis)

Astra Club (Carlita b2b DJ Tennis) – Audioriver Festival 2023

Camo & Krooked feat. Daxta MC

Camo & Krooked – Audioriver Festival 2023

CC: Disco!

CC: Disco! – Audioriver Festival 2023

Chris Liebing

Chris Liebing – Audioriver Festival 2023

Colyn

Colyn Audioriver Festival 2023

Deer Jade

Deer Jade Audioriver Festival 2023

Enrico Sangiuliano

Enrico Sangiuliano – Audioriver Festival 2023

Fade Black b2b Annix

Fade Black b2b Annix – Audioriver Festival 2023

Ikarvs

Ikarvs – Audioriver Festival 2023

Imanu b2b Buunshin

Imanu b2b Buunshin – Audioriver Festival 2023

Levela

Levela – Audioriver Festival 2023

Lsdxoxo

Lsdxoxo – Audioriver Festival 2023

Mathame AV

Mathame AV – Audioriver Festival 2023

Mixtress

Mixtress – Audioriver Festival 2023

Monolink – Audioriver Festival 2023

Oliver Koletzki

Oliver Koletzki – Audioriver Festival 2023

Skin On Skin

Skin On Skin – Audioriver Festival 2023

Turno

Turno – Audioriver Festival 2023

Zombie Cats

Zombie Cats – Audioriver Festival 2023

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypomnijmy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →