Audioriver Festival 2023 ogłasza. Robi się coraz ciekawiej, coraz bardziej różnorodnie

News

Ekipa organizatorska Audioriver Festival 2023 nie zwalnia tempa. Pod koniec stycznia otrzymaliśmy naprawdę solidną porcję ogłoszeń, a tymczasem przed nami już kolejna. Kto zasilił line-up płockiej imprezy? Sprawdźcie sami. Zaskoczeń i powodów do ekscytacji nie brakuje.

Jedno kliknięcie i masz to! Kup bilety na Audioriver Festival na Biletomat.pl

Przy okazji poprzedniego ogłoszenia Audioriver Festival 2023 zwróciłem uwagę na to, iż był to jeden z mocniejszych dropów w ostatnich latach. Skalą jakości nie jest jednak skala popularności nazwisk. Włodarze tegorocznej edycji płockiego wydarzenia kolejny raz potwierdzają jedno – Audioriver się zmienia. Dlaczego? Bo zmienia się scena elektroniczna, jej koloryt, dominujące i pojawiające się na niej nurty i postacie, a także sami odbiorcy. Najnowsze ogłoszenie jest tego najlepszym dowodem.

Audioriver Festival 2023, czyli dywersyfikacja

Prócz kilku głośnych, doskonale znanych polskim fanom nazw, mamy tu parę rarytasów dla koneserów i koneserek konkretnych gatunków. Nie mogło zabraknąć także rodzimego, jakże mocnego akcentu. To, co jednak cieszy najmocniej to dywersyfikacja – nie ma dróg na skróty i wyręczania się sprawdzonymi sposobami. Jest za to powiew świeżości i element zaskoczenia przed tym, czego jeszcze na płockiej plaży nie widzieliśmy, ani nie słyszeliśmy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver Festival 2023. Robi się coraz ciekawiej

Chciałoby się rzec, że “im dalej w las, tym robi się ciekawiej” – ekipa Audioriver Festival 2023 podkręca apetyt przed tym, czego możemy spodziewać się pod koniec lipca w Płocku. Prócz apetytu, rośnie ciekawość, bo dla wielu postaci z tegorocznego line-upu będzie to debiut przed polską publicznością.

Niecierpliwie zacieramy ręce w oczekiwaniu na kolejne niespodzianki i na imprezę samą w sobie. Tymczasem nie trzymamy Was dłużej w niepewności. Oto artyści i artystki, które dołączają do składu Audioriver Festival 2023!

Avalon Emerson


Claudio PRC b2b Błażej Malinowski


gyrofield


Hedex


Joyhauser


Klangkunsteler


Samurai Breaks


Święty Bass


The Caracal Project


VNTM live


ZHU


Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypomnijmy – Audioriver Festival 2023 odbędzie się w dniach 28-30 lipca. Bilety na to wydarzenie kupicie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Tańsza cena wejściówek obowiązuje jedynie do 12 lutego, a zatem nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →